Talerze

Produkty 1 do 36 z 265

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 265

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Talerze Luminarc i Lubiana, wyroby ze szkła i porcelany w super cenach.

Luminarc jest znany ze swojej wytrzymałości i stylu, a firma Adacor z dumą prezentuje wiele swoich produktów wśród szerokiej gamy talerzy do jadalni po niskich cenach. Posiadamy talerze Luminarc oraz wyroby ze szkła i porcelany, a także całe serwisy obiadowe w bardzo okazyjnych cenach sprzedaży. Obejmuje to wspaniały wybór, w naszej ofercie można wybrać salaterki i bulionówki lub flaczarki Luminarc, filiżanki, talerze  i dzbanki.

Wybór talerzy - praktyczny i stylowy dla każdej kuchni.

Produkty Luminarc nie tylko wyglądają dobrze, ale również poddawane są rygorystycznym testom, aby zapewnić, że są tak praktyczne i odporne na zarysowania sztućcami ub podczas mycia w zmywarce, jak to tylko możliwe. Wszystkie talerze, szkło i zestawy obiadowe Luminarc poddawane są obróbce termicznej. Oznacza to, że mogą przechodzić przez regularne myjnie w zmywarce bez żadnych negatywnych konsekwencji.

Zakupy talerzy Luminarc w Adacor.

Talerze na sztuki szklane i porcelanowe Lubiana, Luminarc.

Mamy setki produktów Luminarc wysokiej jakości do Twojej kuchni i jadalni, więc zacznij teraz przeglądać te eleganckie naczynia. Zakupy online z Adacor nie mogą być łatwiejsze. Oferujemy znakomite marki i produkty po najlepszych cenach. Zależy nam na wyjątkowym standardzie obsługi klienta i oferujemy bezpłatną dostawę za wszystkie zamówienia powyżej 300 zł.

Talerze na sztuki Luminarc i Lubiana do kompletów serwisów obiadowych. Talerze głębokie, płytkie i deserowe.