Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

4 kieliszki do wina czerw. 250 ml DOMINO LUMINARC

Brak w magazynie
SKU
E9483
34,00 zł

Zestaw 4-ech kieliszków do wina czerwonego DOMINO LUMINARC 250 ml na czarnej nóżce.

Szczegóły

Zestaw zawiera 4 kieliszki do wina czerwonego z czarną nóżką Luminarc o pojemności 250 ml.

Elegancka czarna nóżka Domino Luminarc kieliszki do wina stwarza kontrast na stole, dodając nieco więcej radości do koktajlu. Oferuje niekończące się możliwości stołu, codziennej przyjemności i przyjazności dla użytkownika. Można myć w zmywarce.

Seria Domino dedykowana jest dla klientów poszukujących w produktach zarówno funkcjonalności, uniwersalności, jak i odrobiny świeżości. Luminarc proponuje tutaj klasyczne linie kieliszków. Są to produkty bardzo dobrej jakości, spełniające szereg funkcji użytkowych, a przy tym i dekoracyjnych.  Kieliszki o klasycznej, lekko zamykającej się czarce dodadzą klasy Twojemu stołowi, a przy tym idealnie dopasowane są do trunków, które zechcesz serwować.

Produkty Domino Luminarc to gwarancja bezpieczeństwa. Idealnie gładka powierzchnia zapobiega gromadzeniu się bakterii i zanieczyszczeń, zapewniając najwyższe walory higieniczne i użytkowe. Troska o zdrowie klienta, a przy tym zaspokojenie jego potrzeb estetycznych i funkcjonalnych są najwyższymi wartościami marki. 

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUE9483
ProducentLuminarc
Materiał wykonaniaSzkło hartowane
Przenaczenie szkłaDo wina czerwonego
Pojemność [ml]250
Ilość elementów4
ZmywarkaTak
MikrofalaNie
OpakowanieOryginalne
Rodzaj opakowaniaKarton