Aby dostarczyć Ci zakupy w nienaruszonym stanie Adacor stosuje parę sprytnych zabiegów, aby zabezpieczyć Twoją paczkę. Zobacz jak to robimy:

 

1. Każdy talerz, kubeczek, nóż jest oglądany pod mocnym światłem zanim znajdzie się w kartonie. Każde zamówienie – element po elemencie jest dokładnie sprawdzane pod kątem kompletności i ewentualnych uszkodzeń przez naszego pracownika.

2. Następnie każdą pojedynczą rzecz pakujemy w folie pęcherzykową o drobnej gramaturze. W ten sposób wszystkie przedmioty są unieruchomione, a paczka nie waży więcej.

3. Gdy zamówiony jest np. serwis obiadowy dodatkowo pudełko, w którym umieszczamy owinięte elementy owijamy folią pęcherzykową o dużej gramaturze.

4. Szykujemy odpowiedniej wielkości gruby karton tekturowy i zachowując odpowiednią przestrzeń po bokach wkładamy do niego zamówiony towar.

5. Karton oklejamy taśmą i specjalną folią pakowną.

6. Na paczce umieszczamy ostrzeżenia "Ostrożnie! Szkło!" oraz list przewozowy z dowodem zakupu.

 

Zadowolenie klientów to nasz najważniejszy cel. Dlatego na każdym etapie zamówienia dokładamy wszelkich starań by zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie powodem do radości. Napisz do nas jeśli masz jeszcze jakiś sprytny pomysł na zabezpieczenie paczki.

Tematyka: Obsługa Adacor Od

Aleksandra Burda