Transport to ostatni etap zakupów w naszym sklepie.

Zastanawiacie się kiedy i jaki rodzaj transportu wybrać? Poniżej przedstawiamy kilka opcji.

 

Głównym sposobem wysłania paczki do was do domu, jest oczywiście kurier. Paczki do 30 kg są odpowiednio pakowane, nadane kurierowi i przesyłane do was. Jeśli nie odblokowaliście darmowej przesyłki koszt takiej paczki to 17 zł, a w przypadku paczki za pobraniem 23 zł. Kolejna paczka to kolejne 17 lub 23 zł.

 

Gdy jednak wasze zamówienie jest dużo większe, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Już od 5 paczek wysyłamy palety/półpalety. Koszt wysłania takiej palety do 200 kg to 100 zł brutto, w przypadku pobrania 125 zł brutto. Najcięższe, w przypadku zamówienia dużej ilości, są talerze, a przesyłka za pomocą palety jest bezpieczniejsza. Kurier dowiezie taką paletę w ciągu 48 godzin od wysyłki i doręczy ją pod bramę/zewnętrzne drzwi wejściowe.

 

Istnieje również możliwość wysyłki za pomocą poczty polskiej. Tą drogą wysyłamy tylko towary nieszklane będące drobnymi akcesoriami kuchennymi, ważącymi do 1 kilograma jak np. nożyczki kuchenne czy obieraczki do warzyw. Ta opcja jest tańsza, ale zazwyczaj trwa odrobinę dłużej niż kurier.

 

Jeśli macie jakieś wątpliwości, którą z opcji dostawy wybrać skontaktujcie się z nami, a my na pewno wam pomożemy.

 

 

Tematyka: Obsługa Adacor Od

Aleksandra Burda