Fiskars

Produkty 1-12 z 226

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 226

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Fiskars noże, patelnie i akcesoria kuchenne.

Fiskars, założona w 1649 roku, jest najstarszą firmą w Finlandii. Fiskars rozpoczął działalność z żelaza i przeniósł się do miedzianych wyrobów w 1973 roku. W pobliżu kopalni miedzi Orijärvi została jednak zamknięta w 1802 roku i od tamtej pory w Fiskars Village nie było produkcji podstawowej. W 1822 r. Aptekarz Johan Julin kupił fabrykę Fiskars i wioskę. W swoim czasie powstała huta, a produkcja koncentrowała się na obróbce żelaza. W roku 1932 firma Fiskars założyła pierwszą fabrykę sztućców w Finlandii i tam rozpoczęła produkcję noży, widelców i nożyczek.

W 1937 roku Fiskars założyła pierwsze warsztaty maszynowe w Finlandii i tam produkowano pierwszy silnik parowy. Po śmierci Johanna Julina Fiskarsa powoli przeszedł w ręce Emila Lindsay von Julina, a Fiskars stał się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. W 1915 roku notowana była na Giełdzie Papierów Wartościowych w Helsinkach.

Pomarańczowe nożyczki są jednym z najbardziej znanych produktów Fiskars. Kiedy pierwsze modele nożyczek, które miały zostać wyprodukowane, projektant chciał, aby były czarne, czerwone. Kiedy prototyp rozpoczął produkcję maszynista chciał zakończyć pomarańczowy kolor w swojej maszynie. W rezultacie, nożyczki, gdzie produkowane w czterech kolorach, które z czarnego i pomarańczowego, które były najbardziej popularne. Decyzja musiała zostać podjęta i po głosowaniu wewnętrznym w Fiskars nożyczki mają być wyprodukowane w kolorze pomarańczowym. Kolor nożyczek Fiskars Orange® został zarejestrowany jako oficjalny znak towarowy w Finlandii w 2003 i 2007 roku.

Międzynarodowa ekspansja firmy Fiskars rozpoczęła się od chwili otwarcia w 1997 roku pierwszej fabryki nożyczek w USA w 1997 r. To była dobra podstawa do międzynarodowego handlu i ekspansji. Dziś Fiskars jest wiodącym światowym dostawcą produktów konsumenckich dla domu, ogrodu i na zewnątrz pomieszczeń.

FISKARS noże i akcesoria kuchenne

W firmie Fiskars rozumiemy, jak ważne są dobre noże do gotowania. Dlatego stworzyliśmy szeroki wybór noży kuchennych dla wszystkich kucharzy i potrzeb gotowania. Fiskars noże wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a wybór obejmuje noże do codziennego gotowania, a także nagradzane specjalne noże dla najbardziej wymagających szefów kuchni i dla smakoszy. Noże Fiskars to przede wszystkich wysoka jakość wykonania.

Noże łatwe w użyciu i czyszczeniu

Stworzyliśmy noże typu Functional Form, aby ułatwić ci życie w kuchni. W tym celu poświęciliśmy się ich konstrukcjom. Dzięki bezpiecznemu, ergonomicznemu uchwytowi, zawierając takie funkcje, jak Softgrip i stopka na palec, aby wygodnie ciąć pod każdym kątem, czujesz korzyść podczas każdego użycia.

Jeśli chodzi o gotowanie, nie ma nic bardziej frustrującego niż ostrze. Dlatego rozwinęliśmy ostrzałkę do noży Fiskars Roll-Sharp. Teraz noże Fiskars  zawsze będą doskonale wyostrzone i gotowe do działania.

Fiskars akcesoria kuchenne

Jeśli chcesz, aby życie w kuchni było o wiele łatwiejsze, potrzebujesz naszych akcesoriów kuchennych. Ten zakres wysokiej jakości, uzupełniających się narzędzi nie tylko wygląda świetnie, ale też działa pięknie. Specjalnie zaprojektowane do różnych zadań kuchni, są łatwe w użyciu, czyszczone i przechowywane.
Inteligentniejsze akcesoria kuchenne fiskars do inteligentnego gotowania.

Niezależnie od smacznych potraw, nad którymi pracujesz, nasz zakres funkcjonalnych ma coś do załatwienia- to właśnie akcesoria kuchenne Fiskars. Niezależnie od tego, czy obieranie, przygotowywanie, krojenie i ścinanie, wstrząsanie nimi lub zgniatanie go płasko, mamy narzędzie dla Ciebie. Co więcej, nasi światowi konstruktorzy upewniali się, że nasze przybory kuchenne są tak proste jak okażą się przydatne.

Adacor jet oficjalnym dystrybutorem firmy Fiskars.

Back to Top