Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Cukiernica 300 ml Cottage Turkus Alumina BOGUCICE

W magazynie
SKU
B9718
33,00 zł

Porcelanowa cukiernica z pokrywką o pojemności 300 ml z serii Cottage Turkus firmy Porcelana Bogucice. Pokrywka cukiernicy zabezpiecza cukier przed zanieczyszczeniami. Ciekawy design urozmaici wygląd Twojego stołu. Seria Cottage Turkus to linia porcelany w turkusowym kolorze w odcieniach zieleni, z nieregularnymi, ciemnymi, nakrapianymi wzorami. Jakość produktu pozwala na stosowanie jej w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych. Seria Cottage Turkus Alumina Bogucice doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnej gastronomii, jak i wśród indywidualnych użytkowników, szukających ciekawej i barwnej porcelany.

Szczegóły

Cukiernica 300 ml Cottage Turkus Alumina BOGUCICE

Cukiernica z pokrywką z serii Alumina Cottage w kolorze Turkus polskiej firmy Porcelana Bogucice. Cukiernica o pojemności 300 ml. Pokrywka cukiernicy zabezpiecza cukier przed zanieczyszczeniami. Ciekawy design urozmaici wygląd Twojego stołu.

Seria Cottage Turkus to linia porcelany w turkusowym kolorze w odcieniach zieleni, z nieregularnymi, ciemnymi, nakrapianymi wzorami. Takie wzornictwo dodaje charakteru i niepowtarzalnego wyglądu. Jakość porcelany pozwala na bezpieczne mycie jej w zmywarkach, a także na stosowanie jej w kuchenkach mikrofalowych.

Dzięki wysokiej temperaturze wypału surowców i szkliwa podczas tworzenia, porcelana ta posiada gładką powierzchnię, pozbawioną porowatości. Wpływa to na estetyczny wygląd i łatwe utrzymanie jej w czystości.

Seria Cottage Turkus Alumina Bogucice doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnej gastronomii, jak i wśród indywidualnych użytkowników, szukających ciekawej i barwnej porcelany. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szereg produktów z serii Alumina Bogucice: kubki, filiżanki, spodki, dzbanki, talerze, mleczniki, cukiernice czy salaterki. Taki wachlarz produktów pozwala na skomponowanie własnego zestawu według indywidualnych potrzeb.

Cechy produktu:

 • Kolor: turkusowy z nakrapianym, ciemnym wzorem
 • Materiał: porcelana
 • Pojemność: 300 ml
 • Średnica góry cukiernicy: 7,5 cm
 • Średnica podstawy cukiernicy: 7 cm
 • Wysokość cukiernicy bez pokrywki: 8,3 cm
 • Wysokość cukiernicy z pokrywką: 11 cm
 • Możliwość stosowania w kuchence mikrofalowej: tak
 • Możliwość mycia w zmywarce: tak
 • Cena dotyczy jednej sztuki
 • Seria Cottage Turkus to linia nieregularnych, nakrapianych i niepowtarzalnych wzorów, dlatego produkty mogą się między sobą różnić.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUB9718
EAN5903517099718
ProducentBogucice
Materiał wykonaniaPorcelana
KolorTurkusowy
Wysokość [cm]11
Średnica [cm]7,5
Pojemność [ml]300
Wycięcie przy krawędziNie
PokrywkaTak
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
OpakowanieZbiorcze