Dla gastronomii

Produkty 1-12 z 2721

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 2721

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wyposażenie gastronomii

Katalogi Adacor Horeca

Odpowiednio wyposażona kuchnia i jednolita zastawa stołowa to podstawa w każdej dobrej restauracji. Hurtownia gastronomiczna Adacor prezentuje szeroką gamę produktów stworzonych do użytku w lokalach gastronomicznych od wyposażenia sali po wyposażenie kuchni. Zestawy obiadowe, talerze i sztućce na sztuki, garnki, rondle, patelnie, profesjonalne noże czy zestawy kawowe. Wszystkie z tych rzeczy dostępne są od ręki w ilościach hurtowych. Produkty znanych marek takich jak Krosno, LAV, Luminarc, Arcoroc, Lubiana, Victorinox, Gerlach i Amefa to podstawa wyposażenia jadalni czy sal bankietowych. Klasyczne oraz nowoczesne stylizacje, najlepsze materiały oraz trwałe rozwiązania, to wszystko można znaleźć w naszej ofercie dla gastronomii.

Hurtownia gastronomiczna Adacor

Posiadamy szeroką ofertę produktów pod zamówienie, które można znaleźć w katalogach producentów, gotowych do pobrania z naszej strony. Bogaty asortyment naczyń porcelanowych, kubki, talerze, miski znanych marek. Lubiana, Ariene, Churchill czy Ambition to gwarancja jakości. Porcelana Ariene jest uznawana za najbielszą na rynku. Porcelana Churchill cechuje się wyjątkową wytrzymałością, posiada również gwarancję producenta na wyszczerbienia. Ambition stanowi ciekawe połączenie ceny i jakości.

Zakupy online w Hurtowni Adacor nie mogą być łatwiejsze; Oferujemy znakomite marki i produkty po najlepszych cenach. Jesteśmy silnie zaangażowani w wyjątkowy standard obsługi klienta i oferujemy bezpłatną dostawę za wszystkie zamówienia powyżej 300 złotych. W przypadku, gdy stosuje się opłaty za wysyłkę, staramy się utrzymywać niskie ceny, a dostawy są zawsze szybkie i bezpieczne. Gwarantujemy zawsze niskie ceny.

Back to Top