Darmowa dostawa

Ćmielów polska porcelana z tradycjami

20 produkt(ów)

20 produkt(ów)

Ćmielów - Polska porcelana z tradycjami

Klasyczne serwisy kawowe oraz obiadowe z wieloletnią tradycją

Produkcja porcelany będącej połączeniem kilkusetletnich tradycji oraz współczesnych trendów to założenia fabryki Ćmielów. Jest to manufaktura specjalizująca się w ręcznym wyrobie wyjątkowych porcelanowych naczyń kultywująca tradycje przedwojennych wytwórni, których początki sięgają 1804 roku. Współcześnie serie produkowane przez fabrykę Ćmielów nawiązują do dawnych wzorów łącząc w sobie niezwykłą elegancję, wysoką jakość wykonania i cieszą się  od lat niezmiennym zainteresowaniem klientów.

Porcelana Ćmielów jest nieodłącznym elementem polskich stołów od ponad dwustu lat będąc cały ten czas synonimem klasycznego piękna oraz najwyższej jakości. Polityka firmy stawia podejście tradycyjne ponad innowacje i technologię, wierząc, że praca ludzkich rąk daje lepszy efekt. Każdy element zastawy stołowej opracowywany jest osobno przez projektantów, technologów i artystów, co ostatecznie przekłada się na wyjątkowe, unikalne produkty.

Klasyczne wzory porcelany Ćmielów są jednocześnie uniwersalne przez co sprawdzą się zarówno jako zastawa na wystawne przyjęcie jak i do podawania najprostszych deserów czy kawy. Jej klasę oraz jakość cenią sobie również dyplomaci czy monarchowie. Dla przykładu, wykorzystywana jest choćby w Kancelarii prezydenta, premiera czy nawet na dworze Króla Filipa w Belgii.

Unikatowa biel porcelany w połączeniu ze zdobieniami złotymi oraz platynowymi to kwintesencja elegancji oraz wielu lat tradycji. Oferujemy szeroki wybór polskich wyrobów porcelanowych. Zarówno serwisy kawowe jak i obiadowe oraz pojedyncze elementy zastawy stołowej stanowią wyjątkową ozdobę każdej jadalni.