Darmowa dostawa

Arcoroc - zastawa stołowa - talerze na sztuki dla gastronomii

Produkty 1 do 36 z 93

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 36 z 93

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zastawa stołowa Arcoroc

Arcoroc logoSerwisy obiadowe, talerze na sztuki, półmiski i salaterki Francuskiej firmy Arcoroc dla gastronomii.

Arcoroc dla profesjonalistów

W celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów branżowych, Arcoroc oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, bezpiecznych i funkcjonalnych. Szklane naczynia obiadowe dostępne są w różnych wzorach, aby dopasować się do każdej koncepcji stołowej. Wytrzymałe, funkcjonalne i stylowe naczynia Arcoroc dostępne są w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu stają się popularne wśród naczyń dla gastronomii!

Kawa, herbata lub inne napoje: na każdą okazję znajdziemy szklankę lub kubek! Arcoroc oferuje szeroką gamę solidnych produktów stosowalnych w gastronomii. Ponadczasowe klasyki czy czyste, nowoczesne wzory? Odkryj markę Arcoroc! Podstawowe lub kreatywne zestawy naczyń są zaprojektowane tak, aby dopasować je do każdego stołu i zawsze z łatwością obsługiwać.

50 inżynierów i naukowców zatrudniało centrum badawcze Grupie Arc International ściśle współpracując z projektantami Arcoroc, ekspertów ds. Wina i doradców, opracowując produkty, które są nowatorskie zarówno w zakresie projektowania, jak i dążenia do materiałów, coraz trudniej zaspokoić potrzeby i oczekiwania specjalistów z branży gastronomicznej.

Arcoroc - talerze kubki salaterki

Arcoroc dzbankiJakie zalety posiadają?

Bezpieczeństwo

Szkło hartowane Arcoroc jest z natury bardzo odporne na wstrząsy. Zbadano uważnie, tak że przy złamaniu niewielkie i ostre krawędzie są ograniczone do minimum.

Od gorącego do zimnego bez ryzyka potłuczenia

Naczynia hartowane są odporne na bardzo duże zmiany temperatur o 135 ° C. Inne produkty mogą wytrzymać zmiany temperatury w temperaturze 80 ° C.

Bez zarysowań

Naczynia zostały opracowane tak aby twardość zastawy stołowej zapobiegała jakichkolwiek śladów lub zadrapań na powierzchni naczyń zapewniając, że talerze Arcopal pozostaną piękniejsze przez dłuższy czas.

Stylowa i profesjonalna konstrukcja

Stylowe i innowacyjne wzornictwo oraz perfekcyjna ergonomia: Arcoroc projektuje wszystkie swoje naczynia w celu zapewnienia wygodnego i funkcjonalnego wykorzystania (funkcje obejmują zwarte układanie i optymalne suszenie)

Absolutna czystość

Szkło opal i elementy Zenix są produkowane przy użyciu pojedynczego materiału, co zapewnia ich całkowitą czystość. Dodatkowym atutem jest gładka powierzchnia szkliwa dzięki czemu osad i zanieczyszczenia nie zalegają na naczyniach.

Optymalne bezpieczeństwo

Szkło hartowane Arcoroc jest z natury bardzo odporne na wstrząsy. Zbadano uważnie, tak żeby przy potłuczeniu rozpadł się na niewielkie, a ostre krawędzie są ograniczone do minimum. *

Produkty podlegające recyklingowi

Naczynia Arcoroc, które są wytwarzane z użyciem szkła opalizującego lub szkła, można poddawać recyklingowi.