Darmowa dostawa

Churchill porcelana dla gastronomii

Produkty 1 do 36 z 211

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 211

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Churchill STONECAST to ręcznie zdobiona angielska porcelana.

Zainspirowany sposobem, w jaki zmieniają się pory roku, dodaj blatowi ciepła i rustykalnego stylu dzięki temu wszechstronnemu, ręcznie malowanemu wzorowi dostępnemu w dziesięciu niesamowitych kolorach, oto kilka z nich dostępnych.

 CHURCHILL SUPER VITRIFIED

Zaprojektowane z myślą o wytrzymałości. Talerze Churchill są jednymi z najtrwalszych na świecie, zapewniając wysoką jakość przez długi czas. Obszerna kolekcja produktów od klasycznych po współczesne, od białych po kolorowe szkliwa. Różnorodne kształty i rozmiary zapewniające ciekawe kompozycje na stole.

Jako jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości porcelanowycg zastaw stołowych, Churchill ma długą historię wprowadzania produktów najwyższej jakości do branży hotelarskiej i gastronomicznej.

PONAD 220 LAT INNOWACJI, PASJI I WIEDZY…

W branży hotelarskiej wybór zastawy stołowej musi spełniać najwyższe standardy prezentacji, praktyczności i wydajności. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy naturalnym partnerem w dostarczaniu pełnego rozwiązania stołowego. Marka Churchill zyskała światowe uznanie i jest renomowanym dostawcą najwyższej jakości porcelanowej zastawy stołowej. Szanowany za doskonałość usług, jakość produktów, odpowiedzialność za środowisko i innowacyjność produktów.

Jakość Produktów CHURCHILL

Dla Churchilla jakość jest wszystkim. Jakość naszych produktów oznacza, że wszystkie spełniają standardy i oczekiwania klientów, branży i przepisów.