Darmowa dostawa

Churchill 1975 Stonecast Spiced Orange

33 produkt(ów)

33 produkt(ów)

Porcelana Churchill Spiced OrangePorcelana Churchill Stonecast Spiced Orange.

Angielska pomarańczowa porcelana ręcznie zdobiona.

Churchill Stonecast Spiced Orange to wyjątkowa seria kolorystyczna kojarząca się domowym ciepłem oraz spokojem. Barwy przechodzące z pomarańczowego, wpadające w kolor ceglasty przywodzą na myśl murowany kominek, dzięki czemu wywołują pozytywne skojarzenia. Talerze malowane są ręcznie, dzięki czemu nie ma dwóch identycznych sztuk. Wznowiona seria Stonecast Spiced Orange jest zarazem klasyczna oraz nowoczesna.

Porcelana w kolorze Spiced Orange świetnie nadają się do serwowania różnorodnych posiłków. Stonowany pomarańcz nie odwraca uwagi od samych potraw, więc nie musimy obawiać się o to, że zastawa odbierze jedzeniu cały urok. Co ważne, zastawa marki Churchill stanowi ozdobę jadalni samą w sobie, dzięki czemu wystrój lokalu lub kuchni sprawi zdecydowanie mniej kłopotów. Kolor Spiced Orange świetnie wkomponuje się we wnętrza wykończone drewnem lub cegłą. Sprawdzi się także przy wystroju nowoczesnym dzięki nakrapianym wzorom, tworzącym indywidualne kompozycje na każdym elemencie zastawy. Połączenie ceglastego, pomarańczowego z czarnymi motywami sprawia, że produkty pasują do wnętrz, w których dominują kolory czarny lub biały. Jeśli zależy nam na ciepłym odbiorze naszego wnętrza, w domu czy w lokalu gastronomicznym Churchill Stonecast Spiced Orange stanowi optymalny wybór, łączący w sobie funkcjonalność, nowoczesność oraz klasykę. Dzięki tym trzem cechom otrzymujemy wyjątkowy produkt, odpowiedni do każdej sytuacji.

Porcelanowe talerze marki Churchill posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość. Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Wszystkie talerze Churchill Stonecast malowane są ręcznie, stąd każde naczynie posiada swój indywidualny wzór. Produkty w ramach jednego rozmiaru z danej serii różnią się w niewielkim stopniu wzorem.

Inne kolory Churchill Stonecast: