Darmowa dostawa

Churchill Stonecast barley white

Produkty 1 do 36 z 51

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 51

  1. 1
  2. 2

Churchill Stonecast Barley White

Churchill Stonecast Barley White

Stonecast Barley White to szczególna porcelana gastronomiczna o klasycznym, białym odcieniu, kojarzącym się z chmurami na letnim niebie lub kością słoniową. Jest to kolor stonowany, delikatny oraz stosunkowo neutralny. Naczynia z serii Stonecast malowane są ręcznie toteż każde z nich jest wyjątkowe oraz ozdobione w unikalny sposób. Dzięki temu w jednej serii otrzymujemy wyjątkowy, szeroki zakres ciekawych i indywidualnie zdobionych produktów. Wzory te stwarzają nietuzinkowy efekt wizualny. Wznowiona seria Stonecast skupia się na designie oraz praktyczności. Churchill zebrał w tej serii najlepsze cechy porcelany gastronomicznej i połączył je z wyjątkowym designem, dzięki czemu otrzymaliśmy produkt najwyższej jakości. Kolor biały cechuje się uniwersalizmem, dlatego możemy podać na nim w zasadzie każdą potrawę. Nie będzie odciągał uwagi od jedzenia więc spełni świetnie swoją rolę.

Wyjątkowe, malowane ręcznie wzory a także przyjemny, nieinwazyjny kolor w połączeniu z ozdobnymi rantami talerzy, stanowią same w sobie element wystroju restauracji co jest dużą zaletą serii Stonecast. Zastawa z tej serii jest w stanie sama odmienić wizerunek wnętrza restauracji i dać mu drugie życie. Niewielkie, ciemne akcenty na powierzchnię naczyń nanoszone są ręcznie oraz stanowią interesujące połączenie w kontraście z delikatnym, bialym kolorem. Dla osób, które cenią sobie wnętrza stonowane, w bladych kolorach, Churchill Stonecast Barley White stanowi bezbłędny wybór. Naczynia te komponują się także z innymi z serii Stonecast, dzięki czemu możemy skomponować wyjątkową, spójną, wielokolorową zastawę, która zdecydowanie będzie przyciągać uwagę każdego. Wpasuje się ona we wnętrza zarówno nowoczesne jak i klasyczne a także kolorowe lub czarno-białe. Daje nam to możliwość dopasowania zastawy do każdej okazji.

Talerze marki Churchill posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość. Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Inne kolory Churchill Stonecast: