Darmowa dostawa

Churchill Stonecast Berry Red angielska porcelana

Churchill Stonecast Berry RedChurchill Stonecast Berry Red

Czerwona porcelana ręcznie zdobiona

Churchill Stonecast Berry Red w barwach polnych maków to unikalna linia wyjątkowej porcelany gastronomicznej, budząca skojarzenia z wiosenną łąką lub właśnie z czerwonymi jagodami, od których pochodzi jej nazwa. Ciepły kolor w połączeniu z interesującymi wzorami, malowanymi ręcznie na każdym naczyniu, stanowi połączenie z pewnością przyciągające wzrok. Marka Churchill, przywracając serię Stonecast skupia się na połączeniu funkcjonalności z unikalnym designem. Kolor produktów, Berry Red, idealnie pasuje do różnorodnych potraw, przyciągając uwagę i jednocześnie podkreślając walory wizualne podanego na nim dania. Zapewnia to skupienie się na potrawie i korzystnie wpływa na jej wygląd. Niewątpliwą zaletą intensywnej czerwieni jest to, że dzięki skupieniu na sobie uwagi, stanowi dodatkowy, niezależny element wystroju przyciągający wzrok. Berry Red świetnie wpasowuje się we wnętrza kolorowe ale współgra też z czernią oraz bielą tworząc ciekawy kontrast. Ręcznie nakrapiane w czarne wzory talerze tworzą małe, dwukolorowe dzieła sztuki.

Dzięki temu znajdą one swoje miejsce zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i udekorowanych klasycznie. Nie ma lepszego wyboru gdy chcemy dodać kolorów naszej jadalni lub restauracji. Dodatkowo czerwony komponuje się bezbłędnie z innymi kolorami z serii Churchill Stonecast. Funkcjonalność oraz szczególny design sprawiają, że naczynia te sprawdzą się przy każdej okazji, zarówno oficjalnej jak i nieformalnej.

Talerze marki Churchill posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość. Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Wszystkie talerze malowane są ręcznie, stąd każde naczynie posiada swój indywidualny wzór. Produkty w ramach jednego rozmiaru z danej serii różnią się w niewielkim stopniu wzorem.

Inne kolory Churchill Stonecast: