Darmowa dostawa

Churchull 1975 Stonecast Cornflower Blue

19 produkt(ów)

19 produkt(ów)

Churchill Stonecast Cornflower BlueChurchill Stonecast Cornflower Blue

Niebieskie talerze porcelanowe ręcznie zdobione

Churchill Stonecast Cornflower Blue jest wyjątkową serią porcelany gastronomicznej, której cechami charakterystycznymi są wyjątkowe wzory, malowane ręcznie, oraz odporność prawdziwej porcelany gastronomicznej. Wyjątkowy kolor Cornflower Blue, może kojarzyć się z kolorem błękitnego morza lub letniego nieba. Każde naczynie jest malowane oraz ozdabiane ręcznie, stąd nie znajdziemy dwóch pomalowanych tak samo. Wznowiona przez markę Churchill seria Stonecast łączy w sobie najlepsze cechy stylów klasycznych oraz nowoczesnych co daje unikalne połączenie oraz wyjątkowe, niepowtarzalne produkty. Żywy kolor Cornflower Blue bezbłędnie sprawdzi się przy podawaniu wielu różnorodnych potraw. Przyciąga on także wzrok, dzięki czemu zwracamy większą uwagę na podaną nam potrawę. Jest to niewątpliwie dużą zaletą gdyż w połączeniu z ręcznie malowanymi zdobieniami i rantami, elementy serii Churchill Stonecast stanowią indywidualny element wystroju wnętrza. Żywe barwy Cornflower Blue znakomicie spiszą się we wnętrzach wykończonych w różne kolory. Uniwersalizm cechujący serię Stonecast pozwala na dobranie innych kolorów z linii, wszystkie tworzą nietuzinkowe połączenie. Unikalny wzór talerza sprawia, że pasuje on zarówno do lokali nowoczesnych jak i ozdobionych tradycyjnie.


Talerze marki Churchill Stonecast posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość. Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Wszystkie talerze Churchill malowane są ręcznie, stąd każde naczynie posiada swój indywidualny wzór. Produkty w ramach jednego rozmiaru z danej serii różnią się w niewielkim stopniu wzorem.

Inne kolory Churchill Stonecast: