Darmowa dostawa

Stonecast Duck Egg Blue - angielska porcelana

Produkty 1 do 36 z 41

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 41

  1. 1
  2. 2

Stonecast Duck Egg BlueChurchill Stonecast Duck Egg Blue.

Błękitna porcelana ręcznie zdobiona

Churchill Stonecast Duck Egg Blue to niespotykana seria naczyń o wyjątkowej barwie, przywodzącej na myśl spokojne wody lub letnie niebo. Nazwa linii wywodzi się od koloru kaczych jajek, cechujących się delikatnym błękitem. Barwa ta jest jest delikatna oraz przyjemna dla oka, co budzi pozytywne skojarzenia. Każde naczynie z linii Duck Egg Blue malowane jest ręcznie. Unikalność wzorów sprawia, że każdy pojedynczy talerz różni się od siebie, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowy efekt wizualny. Churchill wznawiając serię Stonecast postawił na jakość oraz design, przy jednoczesnym zachowaniu cech charakterystycznych dla wzorów zarówno nowocześniejszych jak i bardziej klasycznych.

Churchill Seria Duck Egg Blue stawia na stonowane, delikatne barwy, które, dzięki swojemu uniwersalizmowi, świetnie sprawdzają się przy podawaniu potraw wszelkiego rodzaju, nie gryząc się z wyglądem dania. Dużym plusem wykorzystania produktów Churchill Stonecast jest niewątpliwie ich wyjątkowy design, dzięki któremu, same w sobie stanowią istotny element wystroju wnętrza sali lub jadalni. Wprowadzając elementy tych linii możemy odmienić wygląd pomieszczenia z pomocą samych talerzy, które bez wątpienia przyciągają wzrok w pierwszej kolejności. Drobne, czarne akcenty na powierzchnię naczyń nanoszone są ręcznie oraz stanowią interesujące połączenie w kontraście z delikatnym, niebieskim kolorem.

Dla osób, które cenią sobie wnętrza stonowane, w bladych kolorach, Churchill Stonecast Duck Egg Blue stanowi idealny wybór. Uniwersalność tej barwy sprawia, że pasuje ona także do pozostałych kolorów serii Stonecast a także do wnętrz klasycznych i nowoczesnych, niezależnie od tego czy wykończone są drewnem, cegłą czy surowym betonem. Duża różnorodność zastosowań gwarantuje, że produkty o delikatnej, niebieskiej barwie możemy wykorzystać tak na oficjalnym obiedzie jak i imprezie.

Porcelanowe talerze Churchill posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość.

Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Inne kolory Churchill Stonecast: