Darmowa dostawa

Stonecast Mustard Seed Yellow - żółta porcelana

Stonecast YellowPorcelana Churchill Stonecast Mustard Seed Yellow.

Ręcznie zdobiona żółta porcelana

Churchill Stonecast Mustard Seed Yellow stanowi wyjątkową serię kolorystyczną, która kojarzy się ze świeżością wiosny i lata. Stonowana, żółta barwa, słusznie nazwana od ziaren musztardowca, przywodzi na myśl wiosenny, ciepły ogród pełen wielu doznań wizualnych. Podobne doznania gwarantuje seria Mustard Seed Yellow. Każde naczynie malowane jest ręcznie, dzięki temu nie znajdziemy dwóch takich samych produktów.

Odnowiona seria Churchill Stonecast Yellow stanowi ciekawe połączenie stylów klasycznego oraz nowoczesnego. Kolor porcelany Mustard Yellow Seed znakomicie spisuje jeśli chodzi o serwowanie różnorodnych potraw. Ciekawa, żółta barwa skłania do zwrócenia uwagi na podaną na talerzu potrawę. Dodaje to serwowanym przez nas posiłkom wyjątkowo dużo uroku. Istotnym aspektem zastawy marki Churchill są zdobienia i ręczne malowanie, które same w sobie stanowią element wystroju lokalu gastronomicznego lub jadalni. Barwy Mustard Seed Yellow, znakomicie wkomponują się we wnętrza wykończone kolorowo, w jasnych, żywych barwach. Wszelkie odcienie czerwonego, czarnego, białego, niebieskiego stworzą wraz z kolorem żółtym unikalne, zjawiskowe połączenie. Istotnym elementem każdego talerza jest unikalny, nakrapiany wzór, wykonany ręcznie. Stanowi on idealne uzupełnienie koloru żółtego, dzięki czemu talerze te wpasują się zarówno we wnętrza klasyczne jak i nowoczesne.

Wkomponowanie czarnego wzoru w wyjątkową, żółtą barwę sprawia, że zastawa pasuje zarówno do wnętrz, w których dominują kolory żywe i jasne a także wykończonych na czarno lub biało. Chcąc ożywić wnętrze naszej jadalni lub restauracji, warto wziąć pod rozwagę produkty z serii Mustard Seed Yellow, nie tylko stanowią ozdobę same w sobie lecz także doskonale komponują się z innymi produktami z serii Churchill Stonecast. Naczynia te gwarantują połączenie cech funkcjonalnych, nowoczesnych a także klasycznych, co daje nam unikalne produkty, odpowiednie na każdą okazję.

Talerze ChurchillStonecast posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość. Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Wszystkie porcelanowe talerze malowane są ręcznie, stąd każde naczynie posiada swój indywidualny wzór. Produkty w ramach jednego rozmiaru z danej serii różnią się w niewielkim stopniu wzorem.

Inne kolory Churchill Stonecast: