Darmowa dostawa

Churchill Stonecast Peppercorn Grey

Produkty 1 do 36 z 38

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 38

  1. 1
  2. 2

Stonecast Peppercorn GreyPorcelana Churchill Stonecast Peppercorn Grey.

Szara porcelana ręcznie zdobiona

Churchill Stonecast Peppercorn Grey to szczególna linia kolorystyczna, nawiązująca swoim wzorem do przemijających pór roku. Kojarzyć się może z jesienią lub zimą, przywodząc na myśl, stonowane, zimne kolory dominujące w tych okresach czasu. Nazwa serii wywodzi się od ziaren pieprzu, słusznie oddając barwy tych wyjątkowych talerzy. Każdy produkt wchodzący w skład szarej linii, ozdabiany oraz wykańczany jest ręcznie, dzięki czemu wszystkie naczynia Peppercorn Grey posiadają swój unikalny wzór oraz malowanie. Wznowiona po latach przez markę Churchill seria Stonecast jest kompromisem pomiędzy użytecznością a niespotykanym designem. Dzięki temu łączy w sobie elementy zarówno klasyki jak i nowoczesności.

Delikatny, szary kolor nie “gryzie” się z potrawami podanymi w naczyniach z linii Peppercorn Grey. Co więcej przykuwa oko i dodaje posiłkom nowych, atrakcyjnych aspektów wizualnych. Warto także nadmienić, że seria Churchill Stonecast posiada dużą zaletę, mianowicie stanowi sama w sobie wyjątkowy dodatek do wystroju wnętrza restauracji lub jadalni. Dzięki wprowadzeniu elementów tej linii, jesteśmy w stanie odmienić wystrój restauracji, za pomocą samych naczyń. Nakrapiane, czarne wzory na talerzach, nanoszone ręcznie, bezbłędnie komponują się, ze stonowaną szarością całości. Jeśli zależy nam na utrzymaniu naszego wnętrza w eleganckich, nieinwazyjnych kolorach. Szarość linii Peppercorn Grey spełni nasze oczekiwania w stu procentach. Świetnie sprawdzi się wraz z kolorem białym i czarnym. Komponuje się także z barwami żywszymi. Stąd uniwersalność, która pozwala na dopasowanie ich do wnętrz wykończonych zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Dzięki temu otrzymujemy połączenie uniwersalne, sprawdzające się zarówno na imprezie jak oficjalnej kolacji.

Talerze marki Churchill posiadają pięcioletnią gwarancję trwałości. W pełni szkliwiona powłoka oraz materiały najwyższej jakości gwarantują wyjątkową jakość. Połączenie designu z cechami praktycznymi, czyni talerze z serii Stonecast naczynia odpowiednie na każdą okazję, do podawania przyciągających oko, szczególnych potraw.

Wszystkie talerze malowane są ręcznie, stąd każde naczynie posiada swój indywidualny wzór. Produkty w ramach jednego rozmiaru z danej serii różnią się w niewielkim stopniu wzorem.

Inne kolory Churchill Stonecast: