Darmowa dostawa

Porcelana Lubiana zastawa stołowa dla gastronomii

Produkty 1 do 36 z 349

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 349

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Porcelanowa zastawa stołowa Lubiana

Lubiana to znana i ceniona marka na Polskim rynku. Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w Polsce, z zachowaniem wieloletnich tradycji, wykorzystując jednocześnie nowoczesne technologie. Takie połączenie gwarantuje trwałość oraz wysoką jakość produktów Lubiany. Porcelana polskiego producenta cechuje się również wyjątkowym designem. Klasyczna stylistyka oraz nieskazitelna biel to główne zalety ich wyglądu. Całe serie produktów do gastronomii, pozwolą dobrać jednolity komplet zastawy stołowej do każdego lokalu. Najpopularniejszy, prosty wzór Kaszub, Hel sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym. Seria Victoria zaspokoi potrzeby klientów szukających alternatywy dla krągłych kształtów. Sprawdzi się tu również linia Gourmet, która charakteryzuje się prostokątnym kształtem produktów. Kompromisem między seriami będzie Merkury, składające się z połączenia kątów i owali.
Oferta porcelanowych serwisów, talerzy, salaterek skierowana specjalnie dla gastronomii. W powyższych seriach znajdziemy wszelkie niezbędne produkty do wyposażenia każdej jadalni, od solniczek, pieprzniczek, przez talerze, płytkie, głębokie, do czarek na sosy lub dipy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Porcelana Lubiana

Porcelana jest wykorzystywana do produkcji zastawy stołowej od wieków. Ceniona za swoje piękno oraz jakość jest idealnym uzupełnieniem każdej kuchni. Polskie marki, których produkty oferujemy, np. Lubiana znane są z najwyższej jakości oraz wyjątkowej stylistyki. Klasyczna porcelana biała czy bogato zdobiona. W zestawach lub na sztuki, jest idealnym dodatkiem do spotkań przy kawie lub herbacie. W naszej ofercie znajdą państwo również elementy uzupełniające zastawę obiadową jak sosjerka, bulionówka, salaterka, czarka do sosu, czy półmisek śledziarka. Oferujemy także dodatki takie jak pieprzniczki, solniczki, dzbanki na mleko czy imbryki. Każdy z naszych produktów, jednolity czy bogato zdobiony cechuje się niepowtarzalnym wyglądem oraz wysoką jakością.