Darmowa dostawa

Arcadia Lubiana - porcelana ceniona w gastronomii

31 produkt(ów)

31 produkt(ów)

Lubiana Arcadia zastawa stołowa

Marki Lubiana nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to polska firma z wieloletnimi tradycjami, zajmująca się wyrobem porcelany, głównie do lokali gastronomicznych. Słynie z wyrobów najwyższej jakości, wytwarzanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, będąc tym samym wierną tradycji.

Lubiana Arcadia - to wyjątkowa seria porcelany, popularna w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment z linii Arcadia, co pozwala na skompletowanie jednolitej, harmonijnej zastawy stołowej oraz dodatków. Charakterystyczny design serii opiera się o zdobione ranty talerzy oraz ścianki naczyń. Dzięki temu porcelanowa zastawa jest rozpoznawalna oraz sama w sobie stanowi dodatkowy element wystroju wnętrza. Talerze głębokie, deserowe czy obiadowe w wielu rozmiarach, półmiski, cukiernice czy mleczniki to tylko część całej, bogatej serii.

Najważniejsze korzyści płynące z kształtu oraz designu naczyń z linii Arcadia to klasyczny, uniwersalny wygląd oraz ponadczasowość. Dzięki tym dwóm cechom, Lubiana Arcadia świetnie wpasuje się w każde wnętrze, o wystroju klasycznym, nowoczesnym czy tradycyjnym. Jej uniwersalność doceniana jest przez restauratorów w całym kraju. Kolejną ważną cechą jest wytrzymałość porcelany.

Produkowana specjalnie do wykorzystania w gastronomii, jest trwalsza niż zwykła, używana w domach. Talerze z serii Arcadia posiadają wzmocnione brzegi, dzięki temu trudniej o uszczerbienia. Istnieje także mniejsze ryzyko uszkodzenia przy myciu w zmywarkach gastronomicznych. Seria Arcadia polskiej marki Lubiana to świetny wybór do każdej restauracji poszukującej oryginalnych a także praktycznych elementów zastawy stołowej.