Darmowa dostawa

Merkury Lubiana zastawa stołowa

Produkty 1 do 36 z 55

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 55

  1. 1
  2. 2

Lubiana to znany polski producent porcelany.

Firma uznana w całej Europie, posiada wieloletnie tradycje, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji, gwarantują wyroby najwyższej jakości. Porcelana, wytwarzana w Polsce, jest trwała, elegancka oraz klasycznie stylizowana.

Merkury seria gastronomiczna LubianaLubiana Merkury to szeroka oferta naczyń najwyższej jakości, nie tylko serwisy obiadowe ale i serwisy kawowe, elementy wyposażenia jadalni czy kuchni. Oferujemy państwu zarówno gotowe zestawy jak i naczynia na sztuki, dzięki czemu możemy sami stworzyć nasz wymarzony zestaw kawowy, obiadowy czy kawowo-obiadowy. 
Charakterystyczne cechy serwisów Merkury Lubiana, dzięki którym cenią je sobie zarówno lokale gastronomiczne jak i klienci indywidualni to przede wszystkim design, jakość oraz wykończenie. Wyjątkowa stylistyka serii jest z pewnością znana wielu właścicielom restauracji gdyż jest ona ponadczasowa. Jej kształty mają dwie główne zalety. Pasują do siebie i są ponadczasowe. Dzięki temu łatwo dopasować naczynia z serii Merkury  zarówno do posiadanej zastawy jak i wystroju wnętrza. Delikatne krawędzie talerzy dodają im klasycznych oraz eleganckich tonów. Jednocześnie wysokogatunkowa porcelana Lubiana jest wytrzymała oraz trwała. Przemyślana linia talerzy wykończona jest z dużą dbałością o szczegóły.

Seria Lubiana Merkury charakteryzuje się dużą różnorodnością elementów co ułatwia dobranie kompletu idealnego do domu lub restauracji. Zapewnia to również możliwość skompletowania całej zastawy stołowej z jednej linii. Jednolita zastawa, którą w ten sposób uzyskamy jest z pewnością wyjątkowa, klasyczna oraz elegancka. Atrakcyjność oraz popularność seria Merkury zawdzięcza innowacyjnym kształtom oraz formom naczyń, które są jednocześnie nowatorskie i klasycznie eleganckie.
Lubiana Merkury to idealny wybór do zarówno do lokali gastronomicznych jak i do jadalni w domu. Szeroki wybór naczyń, trwałość, wysokogatunkowa porcelana i nowatorski design to kilka z wielu zalet tej serii.