Darmowa dostawa

Stone Age

24 produkt(ów)

24 produkt(ów)

Lubiana Stone Age turkus

Lubiana Stone Age - kolorowa porcelana

Intrygujące oblicze porcelany – projekt inspirowany… epoką kamienia

Seria Stone Age zainspirowana jest tradycjami rzemieślniczymi, co czyni ją ekstrawagancką i niestandardową porcelaną.Nowa kolekcja znanej, polskiej marki Lubiana posiada stylową a także praktyczną oprawę, która dodaje uroku każdemu posiłkowi. Zaprojektowana jest w sposób nowoczesny, nietypowy i stanowi nowość w świecie porcelany.

Zarówno w kuchniach domowych jak i restauracjach najpopularniejsze są wzory klasyczne oraz tradycyjne, które niezaprzeczalnie posiadają swój wyjątkowy urok. Warto jednak rozważyć wprowadzenie do jadalni odrobiny wariacji na temat kolorów i kształtów. Seria Stone Age przykuwa wzrok nieregularna linia rantu oraz wyjątkowe, głębokie kolory. Przywodzi ona na myśl nieregularne kształty występujące w naturze. Wyjątkowo wyglądają duże formaty porcelany. Rozmiar uwydatnia wszystkie wizualne zalety porcelany Lubiana. Stanowi ona świetny dodatek urozmaicający każdą jadalnię.

Lubiana Stone Age to prosty sposób na ożywienie stołu zarówno w domu jak i w restauracyjnej sali. Dana kolekcja dzięki trosce projektantów wpasuje się we wnętrza zarówno wykończone drewnem jak i kamienne, marmurowe czy nowoczesne, z elementami bieli oraz stali.

Wykończenie z dbałością o szczegóły, wyjątkowe, ręczne malowanie oraz dopasowanie kolorów w połączeniu z funkcjonalnością daje nam produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających restauratorów a także wszystkich kucharzy tworzących wyjątkowe dania w domowym zaciszu.