Darmowa dostawa

Luminarc zastawa stołowa, talerze, salaterki, filiżanki, dzbanki

Luminarc zastawa stołowa, talerze, salaterki, filiżanki, dzbanki

Produkty 1 do 36 z 137

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 36 z 137

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Oferta Luminarc specjalnie dla gastronomii

Luminarc logoHurtownia Naczyń Adacor przygotowała specjalną ofertę naczyń dla hoteli, restauracji, kawiarni oraz instytucji, gdzie zapotrzebowanie na. Wszystkie serwisy obiadowe, kawowe oraz talerze na sztuki firmy Luminarc są dostępne w dużych ilościach magazynowych. W przypadku chęci zamówienia większych ilości prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu uzgodnienia warunków zakupu oraz dostawy.

Wyobraźnia na stół! Luminarc to rodzina zastawy stołowej, talerzy, salaterek, filiżanek oraz kieliszków i dzbanków. Luminarc oferuje szeroki wachlarz kolorowych, ale również praktycznych i wytrzymałych produktów, które można z powodzeniem używać każdego dnia w gastronomii. Produkty oferowane przez tę francuską markę obejmują szklanki, naczynia, talerze Luminarc.

W Adacor znajdziesz niektóre z najbardziej popularnych elementów z kolekcji Luminarc. Wszystkie produkty ozdobione znakiem firmy Luminarc zapewniają gwarancję trwałości kolorów oraz wytrzymałości talerzy i salaterek. Dzięki skupieniu się na kreatywności i dodaniu koloru, jak i blasku życia codziennego, Luminarc zapewnia również, że wszystkie jego produkty są testowane pod kątem jakości. Niezależnie od tego, czy są to naczynia szklane, talerze obiadowe, salaterki czy inne dodatki kuchenne, każdy produkt jest wysyłany dopiero po należytym sprawdzeniu jakości w laboratorium.

Luminarc dla gastronomiiNastępnie każdy talerz, salaterka czy filiżanka jest starannie zapakowana, a większość z nich jest ręcznie pakowana, dzięki czemu można delektować się najlepszymi obiadami, napojami i dodatkami do stołu, aby ozdobić lokal gastronomiczny tak piękną zastawą stołową Luminarc.

Zastawa stołowa Luminarc serie:

Zakupy online z Adacor nie mogą być łatwiejsze. Oferujemy znakomite marki i produkty po najlepszych cenach. Jesteśmy silnie zaangażowani w wyjątkowy standard obsługi klienta i oferujemy bezpłatną dostawę za wszystkie zamówienia powyżej 300 złotych. W przypadku, gdy stosuje się opłaty za wysyłkę, staramy się utrzymywać niskie ceny, a dostawy są zawsze szybkie i bezpieczne. Gwarantujemy zawsze niskie ceny.