Darmowa dostawa

Dzbanki do wody soków i napajów

Produkty 1 do 36 z 83

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 36 z 83

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dzbanki do soków i napoi dla gastronomii.

Dzbanki są niemalże nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu oraz restauracji.

Poza praktycznymi funkcjami, częstokroć pełnią również rolę ozdobną na stole lub barku. Najczęściej wlewamy do nich wodę lub soki ale mogą również służyć jako naczynie na wino. Wykorzystywane od setek lat obecnie posiadają setki form oraz wzorów. Od klasycznych, prostych, po ozdobne czy nawet ekstrawaganckie. Podawane w nich napoje z pewnością zrobią wrażenie na gościach.

Dzbanki do gastronomii wykonane są z wysokiej jakości szkła  hartowanego. Szkło zapewnia im dużą przejrzystość a także klasyczny i elegancki wygląd. 

W naszej ofercie znajdą państwo dzbanki o wielu kształtach, z pewnością uatrakcyjnią stół wizualnie. Poza dzbankami klasycznymi posiadamy również w ofercie dzbanki z sitkami do zaparzania firmy Tescoma. Również dzbanki z porcelany firmy Lubiana z pewnością uświetnią każdy komplet zastawy stołowej, od małych na mleczko do kawy po duże na napoje. Do gastronomii polecamy serię dzbanków firmy Arcoroc, cechuje się ona zróżnicowanymi pojemnościami oraz klasycznym wykończeniem.

W zależności od przeznaczenia szkła, z pewnością znajdą państwo w naszej ofercie odpowiednie dla siebie dzbanki, do domu czy lokalu gastronomicznego, powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów.