Darmowa dostawa

Kieliszki do szampana

Kieliszki do szampana

Elegancja oraz najwyższa jakość oferowane przez Adacor

Kieliszki do szampana

Kieliszki do szampana nie mają ściśle określonych wymogów pełnią głównie rolę dekoracyjną w stąd zwykle przybierają smukła wydłużona formę oczywiście w ofercie mamy także klasyczne kieliszki do szampana o szerokiej czaszy, które również mogą posłużyć do serwowania margarity lub różnorakich drinków.

Szampan jako wyjątkowy trunek, wymaga wyjątkowego szkła, w którym mógłby zostać podany. Niejednokrotnie uświetnia oficjalne bale, czy bankiety. Wznosi się nim toasty oraz pije głównie przy okazji świąt Sam trunek to szczególny rodzaj wina musującego. Pochodzi z Szampanii, regionu w północno-wschodniej Francji. Warto nadmienić również, że szampan nie jest sztucznie gazowany. Dwutlenek węgla wytwarza się w trakcie procesu fermentacji trunku.

Adekwatnie do statusu napoju, szkło do jego podawania również cechuje się pewnym prestiżem. Oferowane przez nas kieliszki do szampana charakteryzują się zróżnicowaną stylistyką, różnorodnością, wszystkie jednak wykonane są z zachowaniem ich klasycznego kształtu. Wysokie i smukłe pozwalają szampanowi długo zachować swoje musujące właściwości.

Delikatnie zdobione, wyrafinowane, klasyczne lub nowoczesne, wszystkie, niezależnie od stylistyki pozwolą w sposób wyjątkowy celebrować szczególne i ważne okazje. Kieliszki do szampana z naszej oferty są obowiązkowym wyposażeniem każdego domowego barku, sali bankietowej czy restauracji. Oferowany przez nas szeroki wybór zadowoli nawet najbardziej wymagających.