Darmowa dostawa

Kieliszki do wina Krosno, Luminarc

Produkty 1 do 36 z 67

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 67

  1. 1
  2. 2

Komplety kieliszków do wina i szampana.

Wybierz właściwe kieliszki do podawania win.

Wzbogać bukiet z chardonnay lub cabernet za pomocą doskonałego kieliszka do wina - właściwe szkło może zwiększyć wrażenie podczas degustacji wina, kształtem i wielkością. Z różnych kieliszków do wyboru, można z łatwością wyposażyć swój bar na każdą okazję. W celu uzyskania bardziej swobodnego wyglądu, wypróbuj nowoczesny beztroski kieliszek do wina. Starannie wybrane kieliszki są zdecydowanie jedynym sposobem, aby cieszyć się swoim winem. Dla bardziej formalnego wyglądu, tradycyjne kieliszki do wina są idealnym wyborem. W kieliszkach zaprojektowanych specjalnie dla Cabernet, Chablis, Merlot, Bordeaux, Burgundii, Pinot Noir i innych odmian można zapewnić bukiet, teksturę, smak i wykończenie każdego wina, które zapewni Państwu przyjemność. Mając różne kształty, rozmiary i materiały, w tym kryształy i szkło, wspaniałe zestawy kieliszków do wina są koniecznością w kuchni lub barze.

W odpowiednio dobranych kieliszkach wino smakuje najlepiej.

Zarówno wino czerwone jak i wino białe powinno podawane być w odpowiednim szkle. Najlepszymi do tego celu są klasyczne kieliszki przeznaczone specjalnie do wina. Mnogość rodzajów tego trunku wymusiła na producentach szkła wprowadzenie całkiem nowych kształtów kieliszków, dobranych do każdego z nich. Jednak wszystkie mają również wspólne cechy, niezależnie od gatunku wina. Przede wszystkim kieliszki do wina powinny mieć odpowiedni kształt oraz pojemność, umożliwi nam to zamieszanie wina. Przejrzyste szkło pozwoli dokładnie ocenić jego barwę. Grubość ścianek jest również istotnym czynnikiem, muszą być one odpowiednio cienkie, żeby umożliwić nam ogrzanie napoju w razie potrzeby. Wskazana jest także długa nóżka, gdybyśmy, wręcz przeciwnie, nie chcieli niepotrzebnie ogrzewać trunku. Szczególny kształt oferowanych przez nas kieliszków pozwala wydobyć wyjątkowy i prawdziwy smak każdego wina, które w nim się znajduje.

Wino jest jednym z najchętniej spożywanych napojów alkoholowych na świecie. Bardziej uniwersalne niż szampan, pite jest często do obiadu, ze znajomymi czy wieczorem przy książce. Popularne także w restauracjach czy na balach lub wszelkiego rodzaju bankietach. By móc w pełni nacieszyć się jego smakiem, powinniśmy jednak, niezależnie od okazji, podać je w odpowiedni sposób.

Oferowane przez nas zestawy sprzedajemy w gustownych opakowaniach, co czyni je dobrym materiałem na prezent. Wykonane z dbałością o szczegóły, cechują się wysoką jakością oraz wytrzymałością.  Kieliszki nowoczesne, klasyczne, tradycyjne oraz bogato zdobione uzupełnią każdy domowy barek, dopełnią wyposażenie restauracji oraz sprawdzą się na każdym przyjęciu. Picie wina może stać się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.