Darmowa dostawa

Kieliszki do wódki likieru i nalewek

Produkty 1 do 36 z 38

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 38

  1. 1
  2. 2

Kieliszki do wódki i likieru

Stylowe kieliszki na każdą okazję

Kieliszki do wódki i liekierówSpożywanie alkoholu częstokroć łączy się ze szczególnymi okazjami. Toasty wznoszone na przyjęciach z reguły mają duże znaczenie dla uczestników imprezy. Do podniosłej atmosfery dobrze jest dopasować adekwatne szkło, w którym podawać będziemy napoje procentowe. Wódka, jako jeden z  najpopularniejszych alkoholi w Europie, cieszy się szczególną sympatią w naszym kraju. Ten uwielbiany przez Polaków napój podawany jest w specjalnie przeznaczonym do tego szkle, jakim są kieliszki  do wódki. Nadają się one również do spożywania likieru, mniej popularnego, lecz równie uznawanego trunku.

Oferowane przez nas kieliszki do wódki to nie tylko klasyczne wzory takie jak Krosno Basic lecz również te bardziej wyszukane. Niezależnie od okazji, przy której zostaną wykorzystane, prezentować będą się wyjątkowo. Przez tańsze modele, świetne do lokali gastronomicznych, po modele takie jak Roly Poly marki Krosno, które swoją wyjątkową stylistyką oraz nietypowym kształtem zrobią wrażenie na gościach. Jeśli potrzebne nam są kieliszki do likieru lub nalewek, polecamy zwrócić uwagę na serię Quadro marki Bohemia lub model Saga od Krosna. Kieliszki z naszej oferty cechują się nietuzinkowym wykończeniem oraz designem. Ich wyjątkowe kształty pozwolą wydobyć z alkoholu dodatkowe walory smakowe i uczynią każdy toast wyjątkowym

Produkty które możemy państwu zaproponować w segmencie szkła do alkoholu, wykonane są z najlepszej jakości szkła, gładko szlifowane oraz nieskazitelnie przejrzyste. Szkło marki Krosno, Bohemia czy Luminarc idealnie sprawdzi się zarówno w domowym barku jak i restauracji.