Darmowa dostawa

Szklanki do caffè latte

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Szklanki do latte - Włoska sztuka podawania kawy

Ta forma podawania kawy została wymyślona we Włoszech. Caffè latte powstaje poprzez wlanie kawy espresso do podgrzanego mleka. Wysokość piany na tej kawie powinna mieć około jeden centymetr.

By zrobić udane latte niezbędne jest odpowiednie naczynie. Kawa ta podawana jest zazwyczaj w wysokiej szklance, na spodku oraz z długą łyżeczką. Idealnie do tego celu nadają się oferowane przez nas szklanki do caffè latte. Zarówno walory smakowe jak i wizualne są niezwykle istotne dla zachowania formy latte. Oddać je w pełni pomoże nam właściwe do tego celu szkło. Znalezienie szklanek eleganckich, stylowych, o dużej pojemności, które są jednocześnie praktyczne, może okazać się nie lada wyzwaniem. W naszej ofercie znajdą państwo szkło posiadające wszystkie powyższe cechy. Jest ono również atrakcyjne cenowo, zarówno w ilościach hurtowych do lokali gastronomicznych jak i do uzupełnienia domowej zastawy.

Niektóre z oferowanych przez nas modeli to szklanki termiczne. Posiadają one szczególne właściwości cieplne. Dzięki podwójnej ściance pozwalają kawie zachować ciepło a także chronią dłonie przed poparzeniem. Jednocześnie ergonomiczny kształt zapobiega wyślizgiwaniu się szklanki z dłoni. Wszystkie powyższe cechy zamknięte są w designerskim wykończeniu, z ręcznie robionego szkła.

Ciekawą alternatywą dla szklanek termicznychszklanki na nóżce i z uchem, które również chroni nas przed poparzeniem. Nóżka natomiast zapobiega ulatnianiu się ciepła przez dno szklanki co także jest przydatnym rozwiązaniem.

Wyjątkowe serie szklanek od firmy Vialli udowadniają, że szkło do kawy nie musi być nudne. Nietypowa stylistyka oraz podwójne ścianki zdecydowanie przyciągają wzrok.

Szklanki do latte z naszej oferty powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Trudności również nie powinno sprawić dobranie odpowiedniego fasonu do wystroju lokalu lub zastawy kuchennej.