Darmowa dostawa

Sztućce Gerlach dla gastronomii

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Gerlach - sztućce idealne dla gastronomii

Sztućce Gerlach to produkty najwyższej jakości, produkowane przez firmę z bogatą historią. Jej początki sięgają 250 lat wstecz. Dzięki pielęgnowanej tradycji, oryginalnym wzorom oraz nieskazitelnej jakości wykonania, są one w stanie uczynić każdy posiłek szczególną uroczystością. Technologia doskonalona przez lata czyni sztućce Gerlach trwałym oraz niezawodnymi. Zachowują one swoje właściwości przez lata toteż producent oferuje na nie dożywotnią gwarancję co sprzyja użytkowaniu ich w lokalach gastronomicznych. Ich niepodważalne zalety to przede wszystkim materiał, z którego zostały wykonane (szlachetna stal, cechująca się trwałością oraz dużą odpornością na korozję), wyjątkowe grawery (czynią każdy wzór niepowtarzalnym oraz charakterystycznym) oraz mnogość wzorów wykończeń. Od polerowanych na lustrzany połysk do pokrytych lekką satynową powłoką.

Kształty nowoczesne, ekstrawaganckie, tradycyjne czy klasyczne sprawiają, że łatwo dobrać stylistykę adekwatną do wystroju lokalu gastronomicznego. Fasony oferowane przez nas do gastronomii to Celestia, Muza oraz Mango. Sztućce Gerlach można myć bez obaw w zmywarce, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi.

Oferujemy więc państwu sztućce Gerlach polskiego producenta, cechujące się niezawodnością, popartą wieczystą gwarancją producenta. Pakowane w eleganckie prezentowe pudełka oraz skórzane walizki. Stanowią klasę same w sobie.