Darmowa dostawa

Luminarc Cadix - talerze, filiżanki, saleterki

Seria Cadix Luminarc

Talerze, kubki, salaterki i filiżanki Cadix Luminarc wykonane są z całkowicie hartowanego, nieporowatego materiału szklanego, co zapewnia dłuższą wytrzymałość i doskonałą odporność na wstrząsy i ciepło, a także dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia. Wszystkie produkty Luminarc Cadix poddawane są ścisłej kontroli jakości i standardom testowania w celu zapewnienia jakości i trwałości. Seria Cadix jest trzykrotnie silniejsza niż zwykłe szkło i bezpieczne dla żywności 100%. Cadix Luminarc można stosować w kuchence mikrofalowej i zmywarkach do naczyń, co czyni go idealnym partnerem w codziennym użyciu w gastronomii. Seria Cadix jest bardzo popularna wśród szkolnych stołówek ze względu na swoją wytrzymałość i niską cenę.

Dane techniczne serii Cadix Luminarc:

  • Odporny na wstrząsy mechaniczne i termiczne
  • Odporna na pęknięcia i rozdrabnianie
  • 100% higieniczne
  • Można myć w zmywarce
  • Bezpieczna mikrofalówka

 

Cadix Luminarc to najtrwalsza zastawa stołowa na rynku, jest 3 do 5 razy bardziej odporna niż porcelana. Wzmocniony wysoką koncentracją tlenku glinu zapewnia niesamowitą wytrzymałość podczas użytkowania w warunkach gastronomicznych.

Materiał jest łączony ze sobą, zamiast mieszany, a wszystkie kieszenie powietrzne są usuwane w celu zapewnienia wysokiej gęstości materiału (0% zatrzymywania wody).

Odporna na wstrząsy i zarysowania seria Cadix, a zatem zachowuje doskonałe wykończenie, gładką i nieporowatą powierzchnię i doskonały połysk. Bezpieczne w zmywarce - może wytrzymać ponad 1000 cykli zmywania przemysłowego.