Talerze

Produkty 1-12 z 659

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 659

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Talerze na sztuki Luminarc, Arcoroc, Arcopal i Lubiana

Kompletowanie zastawy stołowej to nie lada wyzwanie. Jej podstawą jest dobra kolekcja talerzy obiadowych. Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów talerzy obiadowych, które różnią się w zależności od materiału, rozmiaru i wzoru. Nie każdy talerz obiadowy nadaje się do wykorzystania w każdej sytuacji. Mnogość rodzajów oferowanych przez nas talerzy, pozwala na dobranie odpowiedniego zestawu do danej okazji. W codziennym użytku talerze obiadowe Luminarc, wykonane ze szkła hartowanego, wydają się najlepszym wyborem. Wyglądające elegancko na każdym stole, w atrakcyjnych cenach.

Talerze obiadowe - jakie wybrać?

Talerze muszą być praktyczne i stylowe.

W naszej ofercie znajdują się również porcelanowe talerze obiadowe, które są niezastąpione jako zastawa uroczystych czy oficjalnych imprez we własnym domu. Jeśli potrzebujesz urozmaicić kolorystykę swojej kuchni, proponujemy talerze obiadowe w wyrazistych kolorach, w paski, lub ozdobione różnymi grafikami. Najlepsze zestawy talerzy obiadowych z łatwością dopasujemy do stylu jadalni i reszty zastawy stołowej.

Firma Luminarc jest znana ze swojego niepowtarzalnego stylu oraz wytrzymałych produktów. Z dumą prezentujemy państwu szeroką gamę różnych elementów wyposażenia kuchni w rozsądnych cenach. Posiadamy talerze Luminarc oraz inne wyroby ze szkła czy porcelany. Mamy również całe serwisy obiadowe w tematycznych zestawach. Salaterki, bulionówki, flaczarki, filiżanki, talerze i dzbanki Luminarc to tylko niektóre z naszych produktów. Wybór talerzy - praktyczne i stylowe dla każdej kuchni.

Talerze Luminarc nie tylko wyglądają dobrze, cechują się również dużą wytrzymałością. Poddawane są rygorystycznym testom, świadczącym o ich praktyczności w codziennym użytkowaniu oraz odporności, choćby na zarysowania sztućcami lub mycie w zmywarce. Wszystkie talerze, szkło i zestawy obiadowe Luminarc poddawane są obróbce termicznej. Oznacza to, że mogą przechodzić regularne mycie w zmywarce bez żadnych negatywnych konsekwencji. Zakupy talerzy obiadowych Luminarc w Adacor. Talerze na sztuki szklane i porcelanowe Lubiana, Luminarc. Oferujemy państwu setki produktów Luminarc wysokiej jakości, dopasowane do każdej kuchni i jadalni.

Talerze obiadowe na sztuki Luminarc, zakupy w Adacor

Talerze porcelanowe Lubiana i szklane Luminarc Arcoroc

Zakupy online z Adacor nie mogą być łatwiejsze. W naszym asortymencie znajduje się wiele znakomitych marek w atrakcyjnych cenach. Zależy nam na wyjątkowym standardzie obsługi klienta i oferujemy bezpłatną dostawę za wszystkie zamówienia powyżej 300 zł. Talerze na sztuki Luminarc i Lubiana do kompletów serwisów obiadowych. Talerze głębokie, płytkie i deserowe.

Back to Top