Obiadowe - 18 elementów

Produkty 1-12 z 43

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 43

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Serwis obiadowy Luminarc, Arcoroc czy Lubiana?

Propozycja starannie wybranych i popularnych serwisów obiadowych znanych i cenionych marek takich jak Luminarc, Arcoroc, Lubiana . Wysokiej jakości szkło i porcelana z pewnością zadowolą każdego podczas codziennego użytkowania w jadalni i będzie służyło przez wiele lat. Poszczególne komplety naczyń cechują się szczególnym wzornictwem, warto zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjny i popularny serwis obiadowy Luminarc QUADRATO czarno biały. Wszystkie produkty Luminarc są oryginalne i wyprodukowana we Francji.

Z serwisem obiadowym można łatwo dodać styl i elegancję do kuchni lub jadalni, kreując całkiem nowe spojrzenie na obiady formalne i codzienne posiłki. Nasze stylowe, a zarazem praktyczne zestawy obiadowe idealnie pasują do naszych garnków, sztućców i wyrobów ze szkła, które z łatwością spowodują u innych zazdrość. Zestawy obiadowe oszałamiają jakością, różnorodnością i stylowym designem talerzy.

Nasze zestawy obiadowe przychodzą w wielu różnych formach, z których wszystkie są trwałe i mają ciekawą formę, wystarczające do wykorzystania przy każdej okazji. Dodatkowo można wybrać inne zestawy obiadowe, co pozwala na wykorzystanie serwisu obiadowego na specjalne okazje, takie jak nasz Serwis obiadowy 18-el biało-czarny CARINE LUMINARC lub Serwis obiadowy 18-el. czarny QUADRATO LUMINARC. Pomimo wyrafinowanego stylu i jakości naszych zestawów obiadowych, większość może być myta w zmywarkach do naczyń, dzięki czemu możesz cieszyć się posiłkiem z przyjaciółmi i rodziną bez żadnego problemu zamiast przesiadywać w kuchni. Dzięki szerokiej gamie zarówno szklanych, jak i porcelanowych zestawów talerzy, nasze eleganckie kształty i czyste linie pasują do wyglądu i gustu Twojego domu.

Podaj swoje posiłki w stylu z naszych wspaniałych zestawów obiadowych. Zapoznaj się z naszymi kolekcjami z zaufanych marek, takich jak Luminarc, Arcoroc, Lubiana, aby zaktualizować swoją kuchnię i jadalnię. Mamy wiele serwisów obiadowych do wyboru, dzięki czemu można dobrać zestaw talerzy w swoim stylu. Wybieraj od prostych, białych wzorów serwisów o delikatnych wzorach na talerzach czy kolorowej zastawy stołowej, lub przejdź do ładnych wzorów serwisów obiadowych i wprowadź domową atmosferę.

Pięknie zdobiony serwis obiadowy Luminarc lub Lubiana utworzy wspaniałą atmosferę obiadową. W eleganckim stylu wybierz koronkowy obrus i dodaj bukiet świeżych kwiatów. Wybierz elegancki serwis obiadowy i ustaw sztućce, aby uzyskać pożądany efekt. Jeśli masz zamiar uzyskać bardziej nowoczesny klimat, pomyśl o serwisie obiadowym, który ma kwadratowe talerze i salaterki.

Dostępne do zakupu online, nasze zestawy obiadowe są idealnym sposobem, aby umieścić swoje ulubione przysmaki i cieszyć się czasem przy stole z gośćmi i rodziną jeszcze dłużej.

Serwisy obiadowe w Adacor

Zakupy online z Adacor nie mogą być łatwiejsze; Oferujemy znakomite marki i produkty po najlepszych cenach. Jesteśmy silnie zaangażowani w wyjątkowy standard obsługi klienta i oferujemy bezpłatną dostawę za wszystkie zamówienia powyżej 300 złotych. W przypadku, gdy stosuje się opłaty za wysyłkę, staramy się utrzymywać niskie ceny, a dostawy są zawsze szybkie i bezpieczne. Gwarantujemy zawsze niskie ceny.

Back to Top