Darmowa dostawa

Talerze na sztuki do domu i gastronomii.

Produkty 1 do 36 z 291

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 291

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Talerze obiadowe Luminarc i Lubiana, wyroby ze szkła i porcelany w super cenach.

Początek każdej zastawy stołowej to dobra kolekcja talerzy obiadowych. Istnieje wiele różnych rodzajów talerzy obiadowych, które różnią się w zależności od materiału, rozmiaru i wzoru. Nie każdy talerz obiadowy jest przygotowywany na każdą okazję. Zawsze możesz używać wielu różnych rodzajów talerzy, w zależności od okazji. Do codziennego użytku talerze obiadowe Luminarc wykonane ze szkła hartowanego wydają się najlepszym wyborem. Są to niedrogie opcje, które wyglądają elegancko na każdym stole. Istnieją również porcelanowe talerze obiadowe, które są niezastąpione, jeśli masz zamiar zaproponować gościom uroczyste przyjęcie w swoim domu. Może potrzebujesz talerze obiadowe w solidne kolory, paski, lub te z ozdobnymi obrazami. Najlepsze zestawy talerzy obiadowych dopasowują się do stylu jadalni i pasują do reszty zastawy stołowej i wystroju stołu.

Luminarc jest znany ze swojej wytrzymałości i stylu, a firma Adacor z dumą prezentuje wiele swoich produktów wśród szerokiej gamy talerzy do jadalni po niskich cenach. Posiadamy talerze Luminarc oraz wyroby ze szkła i porcelany, a także całe serwisy obiadowe w bardzo okazyjnych cenach sprzedaży. Obejmuje to wspaniały wybór, w naszej ofercie można wybrać salaterki i bulionówki lub flaczarki Luminarc, filiżanki, talerze  i dzbanki.

Wybór talerzy - praktyczny i stylowy dla każdej kuchni.

Talerze Luminarc nie tylko wyglądają dobrze, ale również poddawane są rygorystycznym testom, aby zapewnić, że są tak praktyczne i odporne na zarysowania sztućcami ub podczas mycia w zmywarce, jak to tylko możliwe. Wszystkie talerze, szkło i zestawy obiadowe Luminarc poddawane są obróbce termicznej. Oznacza to, że mogą przechodzić przez regularne myjnie w zmywarce bez żadnych negatywnych konsekwencji.

Zakupy talerzy obiadowych Luminarc w Adacor.

Talerze na sztuki szklane i porcelanowe Lubiana, Luminarc.

Mamy setki produktów Luminarc wysokiej jakości do Twojej kuchni i jadalni, więc zacznij teraz przeglądać te eleganckie naczynia. Zakupy online z Adacor nie mogą być łatwiejsze. Oferujemy znakomite marki i produkty po najlepszych cenach. Zależy nam na wyjątkowym standardzie obsługi klienta i oferujemy bezpłatną dostawę za wszystkie zamówienia powyżej 300 zł.

Talerze na sztuki Luminarc i Lubiana do kompletów serwisów obiadowych. Talerze głębokie, płytkie i deserowe.