Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Kawiarka 100 ml 2 tz MOKA EKSPRESS BIALETTI

Brak w magazynie
SKU
B004
77,99 zł

Moka Express to najbardziej klasyczny model światowego lidera wśród producentów kawiarek, firmy Bialetti. To właśnie ta kawiarka w latach trzydziestych XX wieku rozsławiła włoskiego producenta. Do dziś jest to najpopularniejszy model moki na świecie, o czym świadczy już ponad 200 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Aby przygotować prawdziwe, włoskie espresso potrzebujesz jedynie tej kawiarki, dobrej kawy i kilku minut!

Model Bialetti Moka Express 2 tz o pojemności 100 ml

Szczegóły

• Konstrukcja:
Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Klasyczny, niezmieniony przez dziesięciolecia kształt będzie oryginalnym elementem każdej kuchni. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku. Produkcja ma miejsce we Włoszech.

• Użytkowanie:
Bialetti Moka Express może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.
Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.
Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

• Jak działa moka?
Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUB004
ProducentBialetti
Materiał wykonaniaAluminium, Tworzywo sztuczne
KolorStalowy satynowany
Wysokość [cm]14.5
Pojemność [ml]100
Ilość filiżanek espresso2
Średnica dna indukcyjnego8
Rodzaj kuchenkiElektryczna, Ceramiczna, Gazowa
OpakowanieOryginalne
Rodzaj opakowaniaKarton