Darmowa dostawa

Wyposażenie i akcesoria do kuchni, przybory kuchenne

Produkty 1 do 36 z 360

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 360

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Akcesoria kuchenne.

Fiskars Gerlach i wiele innych.

Od codziennych naczyń do tych, które są wysoce wyspecjalizowane, Adacor posiada w ofercie funkcjonalne akcesoria kuchenne, które ułatwią gotowanie i wpasują się w styl każdej kuchni. Zawsze szukamy najnowszych akcesorii, upewniając się, że mamy niezbędne narzędzia kuchenne i gadżety, które spełniają wszystkie wymagania związane z przygotowaniem, pieczeniem i gotowaniem.

Ociekacze do naczyń i sztućców, miarki spożywcze i łyżki, szpatułki, wałki do ciasta, formy i maty do ciasta i deski do krojenia to tylko niektóre z najlepszych elementów, które odkryjesz wśród naszych akcesorii kuchennych. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś zabawnego, sezonowego czy bardziej klasycznego, znajdziesz je w Adacor. Wśród akcesoriów do pieczenia znajdują się różnorodne materiały, które są łatwe do utrzymania w czystości, w tym ze stali nierdzewnej, drewna, ceramiki, silikonu i tworzywa sztucznego.

Przybory kuchenne

Oferujemy różnorodne przybory kuchenne z najbardziej znanych marek, takich jak: Simax, Fiskars, Luminarc, Curver, Gerlach, Vialli Design. Posiadamy nylonowe, i drewniane opcje, które nie zarysują powierzchni nonstick. Posiadamy również łyżeczki ze stali nierdzewnej, wałki i inne produkty kuchenne dla tych, którzy preferują metal.

Przybory i gadżety kuchenne

Wyspecjalizowane gadżety kuchenne i akcesoria redukują czas przygotowania posiłków. Obieraki Fiskars, durszlaki i chlebaki to tylko niektóre z wygodnych elementów kuchennych, które pomagają przygotować wyśmienite dania. Posiadamy również narzędzia kuchenne do gotowania jaj, noże do cięcia sera.

Miski

Posiadamy zestaw misek do mieszania. Dostępne w wielu rozmiarach, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Wybierz z misek ze szkła lub stali nierdzewnej.

Deski do krojenia

Posiadamy deski do krojenia i deski do krojenia w różnych materiałach, kształtach i rozmiarach. Te materiały są bardziej przyjazne dla noży i pomagają ostrzu zachować ostre krawędzie. Niektóre z naszych desek do krojenia są z różnymi nakładkami do krojenia.

Suszarki – ociekacze do naczyń i sztućców.

Suszarki kuchenne do naczyń i ociekacze do sztućców zawsze znajdą miejsce w kuchni. Posiadamy różnorodne suszarki, dekoracyjne i funkcjonalne narzędzia soli i pieprzu. Od tradycyjnego wytrząsarki po młynki i młyny do piwnic solnych i sosów przyprawowych, mamy to pokryte.

Umyj, wypłucz i wysusz sałaty, truskawki, jagody i inne z naszymi wirówkami, sitami i suszarkami do warzyw. Dzięki indywidualnym elementom i zestawom do wyboru jest dobrze zaprojektowana opcja dla każdego budżetu.

Przeglądaj całą kolekcję przedmiotów kuchennych, w tym naczynia, miski do mieszania, deski do krojenia, przechowywanie żywności, suszaki i wiele innych. Zapraszamy do zakupu naszych narzędzi kuchennych i akcesoriów.