Sztućce

Produkty 1-12 z 176

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 176

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zestawy sztućców, sztućce na sztuki

Oferujemy Państwu szeroką paletę sztućców producentów takich jak: Amefa, Sola, Ambition, Fine Dine czy Da Tavola. Dostępne są zarówno sztućce na sztuki, jak i zestawy sztućców. Noże stołowe, widelce, łyżki do zupy, łyżeczki do kawy, łyżeczki do herbaty czy widelczyki do ciasta w kompletach lub na sztuki.

AMEFA jest jednym z największych, europejskich producentów sztućców. To potężna firma posiadająca siedzibę w Holandii oraz oddziały w Polsce, Francji, Niemczech, Stanach, Anglii i Chinach. Amefa sztućće poddawane są ścisłej kontroli jakości. Sztućce Amefa wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a polerowane wykończenie zachwyca połyskiem. Marka posiada wiele serii sztućców cenionych w profesjonalnej gastronomii i domowych ogniskach. Są to sztućce klasyczne, nowoczesne, delikatne w kształcie i bardziej odważne formy - różnorodność pozwala na dopasowanie cech do własnych potrzeb. Najbardziej powszechne to sztućce Amefa 18/10 czy sztućce Amefa 18/0. Dzięki temu są trwałe, odporne na korozję, a te pozbawione niklu są idealne dla alergików. W naszym sklepie znajdziecie Państwo takie serie sztućców Amefa Whisper, Amefa Bologna czy Amefa Austin.

Marka DA TAVOLA zajmuje się importem wysokiej jakości włoskich sztućców. Wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej sztućce są mocne i trwałe, można bezpiecznie myć je w zmywarce. Design inspirowany włoską tradycją wkpomonuje się w każdy wystrój stołu.

AMBITION cechuje ciekawy design i funkcjonalność. Łyżki, widelce, noże, łyżeczki lub widelczyki deserowe wykonane z niezawodnej stali nierdzewnej 18/10, zapewniają trwałość i odporność na zarysowania. Polerowane sztućce Ambition sprawdzą się zarówno w domowym użytku, jak i w profesjonalnej gastronomii. Najbardziej popularna jest linia Ambition Prato, występuje w wersji klasycznej, a także serii gold jako złote sztućce.

SOLA to szwajcarska marka, specjalizująca się w produkcji sztućców mocnych, trwałych, o nowoczesnym wyglądzie. Chętnie używana w restauracjach, barach, hotelach i firmach cateringowych, gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie klienta.

Widelce, łyżki i łyżeczki do kawy i herbaty

Sztućce stanowią uzupełnienie domowej zastawy, dzięki której możemy cieszyć się wspólnymi posiłkami z bliskimi. Poza podstawową bazą sztućców - noże stołowe, widelce, łyżki i łyżeczki - dostępne są sztućce dedykowane konkretnym daniom np. sztućce do ryb, homarów, ślimaków itp.

Najbardziej popularne i funkcjonalne są sztućce ze stali nierdzewnej - są wyjątkowo trwałe, łatwe w czyszczeniu, a modyfikując ich skład można polepszyć ich właściwości. Większość sztućców posiada dodatek chromu w ilości 18 procent wagi całego stopu. Zapewnia to optymalną wytrzymałość na korozję (co jest niezwykle ważne ponieważ sztućce dużą ilość czasu spędzają w środowisku wilgotnym). Kolejnym dodatkiem jest nikiel, który najczęściej dodawany jest w ilości 8 procent do stopu stali - ma on właściwości utwardzające sztućce. Nikiel też bywa silnym alergenem, dlatego niektóre rodzaje sztućców w ogóle go nie posiadają.

Serdecznie zapraszamy do zakupu sztućców w naszym sklepie - służymy fachowym doradztwem oraz obsługą na najwyższym poziomie.

Back to Top