Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Talerz płytki 30 cm SAND Seasons Porland

W magazynie
Tylko 6 pozostał
SKU
FD2279
56,90 zł
Talerz wykonany z porcelany Alumilite z ponad 30% dodatkiem tlenku glinu (aluminy). Z niepowtarzalnej i różnokolorowej kolekcji Seasons Tureckiej marki Porland.

Szczegóły

Talerz płytki 30 cm SAND Seasons marki Porland

Kolekcja inspirowana Japońską filozofią XVI WabiSabi. To filozofia życia, która podkreśla doskonałość błędów.

Wabi reprezentuje prostotę i naturę, podczas gdy Sabi reprezentuje odbicie piękna, które dodaje upływający czas i obejmuje błędy, które pojawiają się wraz z tym postępem. Ta filozofia wyłania się z równowagi harmonii tych dwóch pojęć. Naturalne surowce porcelanowe używane podczas glazurowania porcelany są wykorzystywane na etapach produkcji wyrobów. Dzięki różnym ilościom materiałów zawartych w recepturze oraz zastosowanie specjalnych szkliw wraz z tlenkami na etapie produkcji produktów daje za każdym razem inny efekt i jest domeną tylko kolekcji Seasons. Ta różnica pojawia się w każdym produkcie i sprawia, że ​​produkt jest bardziej wyjątkowy i piękny.

Wzory na brzegach każdego produktu z serii Seasons są realizowane indywidualnie przez rzemieślników i dlatego są unikalne i niezrównane. Kolory produktów z serii Seasons, które przeszły specjalne procesy i zostały stworzone z inspiracji filozofią WabiSabi, to kolory z natury. Można je dowolnie łączyć tworząc niepowtarzalne nakrycie stołu.

Cechy produktu

  • Średnica: 30 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Kolor: Sand - beżowy w brązowe zdobienia
  • Można myć w zmywarce
  • Można używać w kuchence mikrofalowej
  • Wyprodukowane z porcelany Alumilite z ponad 30% dodatkiem tlenku glinu (aluminy) i wypalane w temperaturze 1050°C i 1350°C zapewniając niezrównaną trwałość.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUFD2279
EAN8690947818381
ProducentPorland
SeriaSeasons
Średnica [cm]30
Materiał wykonaniaPorcelana
KolorKremowy
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
OpakowanieZbiorcze