Adacor Sklep i Hurtownia Naczyń

Zestaw garnków z rondlem 8 el WHITE STONE ZWIEGER

W magazynie
SKU
ZW0947
729,00 zł

Zestaw zawiera 8 elementów WHITE STONE ZWIEGER - 4 garnki plus 4 pokrywki.

  • garnek 20 cm / 2,0 l + pokrywka
  • garnek 24 cm / 3,5 l + pokrywka
  • garnek 28 cm / 5,5 l + pokrywka
  • rondel  16 cm / 1,0 l + pokrywka

Szczegóły

Komplet garnków z rondlem z odlewanego aluminium WHITE STONE marki ZWIEGER

Garnki WHITE STONE to naczynia innowacyjne wykonane w technologii DIE CAST, czyli z odlewanego aluminium, które jest materiałem odpornym na odkształcenia, zmiany temperatury, a także długotrwałe użytkowanie. Wewnętrzną część garnków pokrywa nowoczesna, trzywarstwowa, nieprzywierająca powłoka granitowa GREBLON C3 GRANITE. Zastosowana powłoka, przez chropowatą powierzchnię, pozwala przygotowywać panierowane potrawy łatwiej i lepiej niż na tradycyjnych, płaskich powierzchniach. Dzięki nowatorskiej technologii zredukowano ilość powłok do trzech warstw. Produkty WHITE STONE doskonale przewodzą i akumulują ciepło. Można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, a stanowiący dno pełny dysk indukcyjny zwiększa wydajność energetyczną o około 40 %. Pokrywki wykonane zostały ze szkła hartowanego, ich rant otoczony jest silikonową powłoką oraz posiadają metalowy uchwyt, dzięki czemu możemy ją bezpiecznie umieszczać w piekarniku razem z garnkiem. Dodatkowo pokrywy posiadaja specjalny otwór do odprowadzania pary.

Poprzez użyte, połączone ze sobą materiały (jednolite aluminiowe body, powłoka Greblon C3 Granite i silikonowy lakier żaroodporny) garnek jest jednolitą bryłą podobną do naczynia żeliwnego, ale zdecydowanie lżejszą i przez to wygodniejszą w użyciu.  Wszystko to powoduje, że garnki WHITE STONE to naczynia typu All In One co oznacza, że w jednym naczyniu możemy gotować, smażyć jak na patelni, dusić oraz zapiekać jak w brytfannie, a nawet piec ciasta. Smażenie może odbywać z minimalną ilością lub nawet bez tłuszczu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących zdrowy tryb odżywiania 

Dodatkową zaletą jest możliwość zapiekania garnków w piekarniku do temp. nie przekraczającej 240 st.C. oraz smażenia potraw jak w każdej patelni marki Zwieger.

Garnki posiadają dodatkowe uchwyty silikonowe, chroniące przed oparzeniem. 

Zestaw obejmuje:

  •    garnek 28 cm/5,5 L + pokrywka
  •    garnek 24 cm/3,5 L + pokrywka
  •    garnek 20 cm/2,0 L + pokrywka
  •    rondel  16 cm/1,0 L + pokrywka

Producent zaleca ręczne mycie naczyń.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUZW0947
ProducentZwieger
Rodzaj kuchenkiIndukcyjna, Elektryczna, Ceramiczna, Gazowa
Materiał wykonaniaSzkło hartowane, Aluminium
Rodzaj PowłokiCeramiczna
Materiał uchwytuAluminium
PokrywkaNie
Materiał pokrywySzkło
KolorGrafitowy
Warstw dna3
ZmywarkaTak
OpakowanieOryginalne
Rodzaj opakowaniaKarton