Bogucice

Produkty 1-12 z 202

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 202

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Porcelana Bogucice - polska porcelana kolorowa

Firma Porcelana Bogucice założona w 1818 roku jest jednym z najbardziej renomowanych, polskich producentów porcelany. Marka tworzy produkty wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów i ozdobione przez wykwalifikowanych rzemieślników. Posiada imponującą gamę kolorów i wzorów różnorodnych produktów z porcelany. Firma zobowiązała się do zrównoważonych praktyk produkcyjnych i jest Członkiem Fair Labor Association.

Porcelana Bogucice to marka, która jest synonimem jakości, elegancji i tradycji. Jej produkty doceniane są przez klientów na całym świecie i stanowią doskonały prezent na każdą okazję.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę kolorystyczną serii Alumina Porcelana Bogucice - jest to kolorowa porcelana użytkowa, bogata w różnego rodzaju elementy zastawy stołowej: talerze deserowe, głębokie, obiadowe, półmiski, salaterki, kubki i filiżanki, mleczniki, maselnice, a nawet cukierniczki. Znajdziecie u nas serię Cottage Porcelana Bogucice i Nostalgia Porcelana Bogucice, a także propozycje prezentowe kubków i filiżanek.

Alumina Porcelana Bogucice to seria porcelany ręcznie zdobionej, ale też wyjątkowo trwałej - można ją bezpiecznie stosować w zmywarce.

Kolorowa porcelana może być świetnym pomysłem na prezent lub barwnym uzupełnieniem domowej zastawy stołowej.

Back to Top