Luminarc

Produkty 1-12 z 328

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 328

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Luminarc serwisy obiadowe, talerze na sztuki, salaterki, kubki ze szkła hartowanego, szklanki, kieliszki

Luminarc Diwali, Luminarc Carine, Luminarc Harena, Trianon, Feston, Everyday - Adacor z dumą prezentuje bogatą ofertę Luminarc. Serwisy obiadowe, serwisy kawowe, talerze na sztuki, salaterki, miski, szklanki, kubki, filiżanki, dzbanki i naczynia żaroodporne. Talerze czarne, białe i kolorowe.

Luminarc działa z powodzeniem na światowym rynku od 1948 roku. Francuska marka, część potężnej Arc International stawia na funkcjonalność i wyjątkową wytrzymałość.

Luminarc funkcjonalna klasyka i nowoczesny design

Produkty Luminarc poddawane są rygorystycznym testom i obróbce termicznej - dzięki temu są bardziej odporne na uszkodzenia, zarysowania i szoki termiczne. Szkło hartowane, z którego są wykonane jest lekkie i trwałe, dlatego też talerze, filiżanki i zestawy obiadowe Luminarc mogą być bezpiecznie stosowane w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych.

Gładka powierzchnia produktów Luminarc pozbawiona porowatości jest w pełni higieniczna, nie absorbuje barw i zapachów. Kolorowe talerze Luminarc nie tracą swojej barwy i cieszą się doskonałą formą latami. Luminarc to szeroki wybór produktów do przygotowywania, przechowywania i serwowania posiłków.

Zalety Luminarc

  • produkty z wysokiej jakości szkła hartowanego
  • odporność na uszkodzenia i zarysowania
  • gładka powierzchnia łatwa w utrzymaniu czystości
  • produkty odporne na zmiany temperatury do 130 ° C
  • mogą być stosowane w zmywarce i kuchence mikrofalowej

Posiadamy szeroki wybór produktów Luminarc w ciągłej sprzedaży. Wzbogacamy asortyment o nowe serie i dbamy o stałą dostępność produktów od ręki. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze służymy pomocą.

Back to Top