Victorinox

Produkty 1-12 z 135

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 135

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Noże Victorinox i akcesoria kuchenne.

Victorinox Swiss logoOferta firmy Victorinox, w której centrum niezmiennie znajdują się legendarne scyzoryki oraz noże kuchenne.

Każdy produkt z kolekcji Victorinox to esencja uznanej jakości Szwajcarskich Noży Oficerskich w nowoczesnym, udoskonalonym wydaniu – połączenie funkcjonalności, najwyższej jakości, innowacyjności i doskonałego wzornictwa.

Victorinox Swiss

Odpowiednie narzędzia zawsze sprawiają, że praca jest przyjemniejsza, szczególnie w kuchni. I dlatego pasją marki Victorinox jest tworzenie noży domowych i profesjonalnych, które są ergonomicznie zaprojektowane i wyjątkowo ostre. Niezależnie od tego, czy używasz go w pięciogwiazdkowej restauracji, czy w domowej kuchni, poczujesz się jak profesjonalista w każdym kawałku, kości i siekaniu. Strona internetowa pokazuje obecnie nasze najbardziej znane i poszukiwane noże domowe.

Victorinox noże do obierania

Nóż do obierania jest jednym z najważniejszych narzędzi w kuchni. Victorinox wykonuje wyjątkowo ostre noże do parowania ze szczególnie ergonomicznym uchwytem. Z jednym z nich w dłoni możesz zrobić wszystko - od prostego krojenia, przez skomplikowane cięcia, aż po inspirujące ozdoby. Ale co najważniejsze, pokażesz te owoce i warzywa, które mają kontrolę.

Nóż to szwajcarski scyzoryk wśród przyborów kuchennych. Podejmuje każdą przygodę. Dzięki poręcznemu rozmiarowi i precyzyjnemu krojowi jest dźwignikiem wszystkich zawodów w naszej ofercie noży i jest używany na co dzień w każdym domu, a nawet przez każdego najlepszego szefa kuchni.

Odkryj, co ma do zaoferowania nóż kuchenny Victorinox Swiss.

Jeden dla wszystkich: czyszczenie, obieranie, siekanie, krojenie w kostkę, ozdabianie - nasze noże do obierania są idealnymi pomocnikami dla zdrowej kuchni. Są łatwo dostępne i łatwe w użyciu. Po prostu sympatyczne i wspaniale współpracujące, te wszechstronne używane są do umiejętnego obchodzenia się z ziemniakami, marchewką i ogórkami, jabłkami, gruszkami i wieloma innymi.

Skalibrowane do twardych lub miękkich: noże do parowania Victorinox są dostępne z ostrzem ząbkowanym lub bez niego. Ostre zęby są ekspertami w radzeniu sobie z twardymi warzywami i twardymi, a nawet elastycznymi skórkami. Gładka krawędź ma zalety w przypadku miękkich kandydatów, takich jak gruszki i brzoskwinie.

Duży, jeśli chodzi o małe rzeczy: kliny, plastry, diamenty, kawałki, patyki lub spirale - dzięki radośnie kolorowemu, przyjemnie lekkiemu nożowi do krojenia, każdy kreatywny pomysł na gotowanie odniesie sukces. Nóż do obierania jest również idealny do dekoracji rzeźbiarskich. Uczta dla oka i podniebienia.

W domu i poza nim: noże do pomidorów i kiełbas są w stanie zrobić znacznie więcej, niż sugeruje ich nazwa. Są lojalnymi towarzyszami, cieszącymi się jedzeniem podczas przerwy i tworzą idealne sztućce piknikowe. Idealny do owoców i warzyw, sera, salami i szynki, doskonale nadaje się do krojenia i rozsmarowywania.

Back to Top