Arcoroc

Produkty 1 do 36 z 44

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 44

  1. 1
  2. 2

Serwisy obiadowe Arcoroc zastawa stołowa dla profesjonalistów

W celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów branżowych, zastawa stołowa Arcoroc oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, bezpiecznych i funkcjonalnych. Serwisy obiadowe dostępne są w różnych wzorach, aby dopasować się do każdej koncepcji stołowej. Wytrzymałe, funkcjonalne i stylowe talerze Arcoroc dostępne są w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu stają się popularne wśród naczyń dla gastronomii!

Kawa, herbata lub inne napoje: na każdą okazję znajdziemy szklankę lub kubek. Arcoroc oferuje szeroką gamę solidnych naczyń stosowalnych w gastronomii. Ponadczasowe klasyki czy czyste, nowoczesne wzory? Odkryj markę Arcoroc Luminarc. Podstawowe lub kreatywne zestawy naczyń są zaprojektowane tak, aby dopasować je do każdego stołu i zawsze z łatwością obsługiwać.

50 inżynierów i naukowców zatrudniało centrum badawcze Grupie Arc International (Luminarc) ściśle współpracując z projektantami Arcoroc, ekspertów ds. Wina i doradców, opracowując produkty, które są nowatorskie zarówno w zakresie projektowania, jak i dążenia do materiałów, coraz trudniej zaspokoić potrzeby i oczekiwania specjalistów z branży gastronomicznej.