Serwisy obiadowe

Produkty 1 do 36 z 133

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 36 z 133

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Serwisy obiadowe Luminarc, Arcoroc, Lubiana

Propozycja starannie wybranych i popularnych serwisów obiadowych znanych i cenionych marek takich jak Luminarc, Arcoroc, Lubiana . Wysokiej jakości szkło i porcelana z pewnością zadowolą każdego podczas codziennego użytkowania w jadalni i będzie służyło przez wiele lat. Poszczególne komplety naczyń cechują się szczególnym wzornictwem, warto zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjny i popularny serwis obiadowy Luminarc QUADRATO czarno biały. Wszystkie produkty Luminarc są oryginalne i wyprodukowana we Francji.

Z serwisem obiadowym można łatwo dodać styl i elegancję do kuchni lub jadalni, kreując całkiem nowe spojrzenie na obiady formalne i codzienne posiłki. Nasze stylowe, a zarazem praktyczne zestawy obiadowe idealnie pasują do naszych garnków, sztućców i wyrobów ze szkła, które z łatwością spowodują u innych zazdrość. Zestawy obiadowe oszałamiają jakością, różnorodnością i stylowym designem talerzy.

Nasze zestawy talerzy przychodzą w wielu różnych formach, z których wszystkie są trwałe i mają ciekawą formę, wystarczające do wykorzystania przy każdej okazji. Dodatkowo można wybrać inne zestawy obiadowe, co pozwala na wykorzystanie serwisu obiadowego na specjalne okazje, takie jak nasz Serwis obiadowy 18-el biało-czarny CARINE LUMINARC lub Serwis obiadowy 18-el. czarny QUADRATO LUMINARC. Pomimo wyrafinowanego stylu i jakości naszych zestawów obiadowych, większość może być myta w zmywarkach do naczyń, dzięki czemu możesz cieszyć się posiłkiem z przyjaciółmi i rodziną bez żadnego problemu zamiast przesiadywać w kuchni. Dzięki szerokiej gamie zarówno szklanych, jak i porcelanowych zestawów talerzy, nasze eleganckie kształty i czyste linie pasują do wyglądu i gustu Twojego domu.

Dostępne do zakupu online, nasze zestawy obiadowe są idealnym sposobem, aby umieścić swoje ulubione przysmaki i cieszyć się czasem przy stole z gośćmi i rodziną jeszcze dłużej.