Darmowa dostawa

Jadalania - wszystko co potrzebujesz

Jadalania - wszystko co potrzebujesz

Produkty 1 do 36 z 2852

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 2852

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Serwisy obiadowe, zastawa stołowa, szkło stołowe, sztućce.

Szeroki wybór do Twojej jadalni. Wysokiej jakości serwisy obiadowo-kawowe, talerze, szkło oraz sztućce na stół. Tylko sprawdzonej jakości producenci serwisy Luminarc i Lubiana, sztućce Gerlach, szkło Krosno i wiele innych potrzebnych w domu i jadalni.

Naczynia stołowe

Jedzenie kolacji to nie tylko dobre jedzenie. Naczynia mogą zmienić wspaniałe doświadczenia kulinarne, na szczęście Adacor oferuje szeroki wybór sztućców, talerzy, naczyń, szklanek i kieliszków, aby zapewnić komfort i wygodę oraz kuchenne inspiracje w Twoim domu.

Doskonałe naczynia każdego posiłku.

Talerze, salaterki i kubki są podstawą każdego posiłku. Wspierając jedzenie zarówno dosłownie, jak i w przenośni, dobry talerz jest podstawą każdej kolacji. Od talerzy głębokich do zupy porzez salaterki aż po talerze do pizzy i steków, Adacor ma na każdą okazję wysokiej jakości i niedrogie wyposażenie jadalni.

Sztućce ze stali nierdzewnej.

Wszyscy potrzebujemy noży, widelców i łyżek. Adacor ma wybór wysokiej jakości sztućce do jedzenia, a tysiące produktów w naszym sklepie zainspirują Cię do zagospodarowania jadalni w Twoim stylu.

Powiązane kategorie: zastawa stołowa, szkło stołowe, szkło kryształowe