Darmowa dostawa

Arcopal talerze, salaterki, kubki

Talerze i serwisy obiadowe Arcopal Luminarc synonim wytrzymałosci

Arcopal, historyczna marka Arc International (Luminarc)

Arcopal powstał w 1958 roku. W towarzystwie swojego wiernego Archibalda, słonia, który zajmuje się sprawami, francuska marka naczyń stała się długą drogą od tamtych czasów w sercach konsumentów. Na całym świecie nazwa stała się synonimem opalu! Kiedy myślimy o Arcopalu, myślimy o sile, prostocie i ... wspomnieniach z dzieciństwa. Poza tym każdy z nas wie dokładnie, w której szafce matki lub babci szukają autentycznych fragmentów okresu.
Tajemnica sukcesu? Prawie 60 lat dobrego uczucia!

Arcopal, historyczna marka Arc International (właściciel firmy Luminarc), stała się znana od wielu lat pod względem odporności i trwałości. Dwie wartości, które są niezbędne dla Archibalda, słonia, który stał przez nią przez te wszystkie lata. Oto historia firmy Arcopal, jego tożsamości i osiągnięć, a także przyszłość, która wciąż jest przed nią ...
Historia produkcji ... Od 1958 roku

Pamiętaj, aby słonie zapamiętały początki Arcopalu. Chociaż ARC, czy Cristallerie d'Arques, ujrzały światło w 1825 roku, dopiero w 1958 roku odkryto i zarejestrowano technikę produkcji opal. Firma Arcopal jest znana ze swojego mlecznego, opalowego szkła, jednego z pierwszych przemysłowych rewolucji w produkcji szkła!
Gwarancja słonia

Testowane i zatwierdzone przez Archibald, kolekcje szkła Arcopal szybko stały się popularne i akceptowane przez rodziny na całym świecie. Znaczące korzyści, przyjazny duch przenoszony przez całe pokolenia, co więcej trzeba przywieźć rodzinę wokół stołu. Wybór firmy Arcopal polega na inwestowaniu w stołowe naczynia wysokiej jakości, trwałe i odporne, w stylu współczesnym i ponadczasowym. To jest gwarancja słonia!

Co następne w Acopal?

Nie zapominając o popularnych kolekcjach takich jak Lotus czy Veronica, w 2016 r. Firma Arcopal odnawia swoją ofertę w szerokim zakresie nowych produktów. Koncentrując się na projektowaniu jakości i wartościowym pieniądzu, Archibald proponuje, aby na naszych stołach i na przyszłość marki umieścić ślad na słoniu.Odkryj nowe kolekcje do tableware firmy Arcopal w opalach i szkłach hartowanych.

Sukces i tożsamość wielkości słonia!

Miseczka "lotosowa", która widziała wielu turystów pieszych, przybywa do schronu górskiego. Płyta Veronica, z której dziadkowie nadal jeść każdego dnia ... Puchar tak lekki, że wciąż zaskakuje nasze dzieci i wnuki ... Tożsamość marki słonia przynosi uśmiechy i wspomnienia, które pozostawiają obojętnego.

Pamięć jak słoń

Poza tym, że jest solidny, Arcopal oznacza również design o silnej tożsamości i zdecydowanie klasycznym stylu. Rozpoznawalny wśród milionów, małe, niebieskie kwiaty usługi Arcopal Veronica obiad przynoszą szczęśliwe wspomnienia. Niezależnie od tego, czy dorastaliśmy wraz z Archibaldem słonie, czy po prostu odkrywamy to, autentyczność i przyjazny duch pochodzący z obiadów Arcopal nadal nas dotyka!

Arcopal / Luminarc Talerze i serwisy obiadowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór talerzy, serwisów obiadowych i salaterak.