Darmowa dostawa

Komplety garnków, zestawy garnków z rondlami

Komplety garnków, zestawy garnków z rondlami

Produkty 1 do 36 z 57

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 57

  1. 1
  2. 2

Zestawy garnków oraz rondli ze stali, w wielu rozmiarach.

Niech komplet garnków będzie funkcjonalny.

Przedstawiamy państwu garnki do gotowania dla całej rodziny, przystosowane do kuchenek indukcyjnych i gazowych. W ofercie posiadamy garnki emaliowane, garnki ze stali nierdzewnej wysokiej jakości dla gastronomii. Czołowe marki producentów takich jak Gerlach, Fiskars, SSW i wiele innych. Mogą być one oryginalnym pomysłem na prezent.

Jednymi z podstawowych elementów wyposażenia kuchni są garnki i rondle. Przygotowujemy w nich większość posiłków, więc muszą być trwałe. Obecnie dostępne garnki na rynku charakteryzuje duża różnorodność. W naszym sklepie mogą Państwo wybierać spośród wielu różnych marek . Mamy dostępne garnki na sztuki oraz w kompletach. Z powłoką ceramiczną, całostalowe, jak i emaliowane. Wykonane z wielu różnorodnych materiałów oraz tworzyw, od stali począwszy, pokrywane emalią, odlewanego aluminium, skończywszy na garnkach wykonanych ze stali nierdzewnej z mieszanką niklu, który utwardza stal i sprawia, że jej parametry odporności na korozję są dużo wyższe.

Komplety garnków w zestawach Gerlach, Fiskars, SSW, Gorgel.

Garnki ceramiczne, ze stali nierdzewnej.

Dobierając odpowiednie garnki powinniśmy zasugerować się również ilością warstw dna - im większa ich liczba, tym garnki dłużej się nagrzewają, ale także dłużej trzymają ciepło. Standardowa ilość warstw dna to 3. Oczywiście w ofercie posiadamy garnki, które mają większą ilość warstw, czy takie, które posiadają specjalne dyski, przekazujące ciepło do kuchenki jeszcze lepiej.

Istotnym aspektem, wpływającym na wybór jest rodzaj kuchenki jaką posiadamy. W przypadku płyt indukcyjnych, ważne jest aby spód garnka wykonany był ze stali ferromagnetycznej tzn. takiej, aby przyciągał ją magnes. Ważne jest także dopasowanie średnicy garnka do właściwego palnika co redukuje straty energii.

Większość garnków znajdujących się w naszym sklepie internetowym nadaje się do mycia w zmywarce. Trzeba oczywiście pamiętać, że mimo iż stal w nazwie ma „nierdzewna” nie oznacza to, że nie skoroduje. Tak więc po umyciu w zmywarce należy garnki osuszyć.

Osobną rodzinę garnków stanowią szybkowary, czyli garnki, w których gotujemy pod ciśnieniem. Sprawia to iż czas przygotowania potraw znacznie się skraca. Szybkowary dostępne w naszym sklepie są w pełni funkcjonalne, posiadają zabezpieczenie pozwalające na szybkie obniżenie ciśnienia w szybkowarze.

W ofercie nasz sklep posiada szybkowary tradycyjne, tureckie oraz te bardziej nowoczesne- szybkowary szczękowe, które są znacznie łatwiejsze w użytkowaniu oraz posiadają regulację ciśnienia roboczego.

Większość dostępnych u nas garnków, rondli, bądź zestawów garnków posiada pokrywki w komplecie idealnie dopasowane do garnka. Są one najczęściej wykonane ze szkła hartowanego i metalu.

Warto nadmienić, że gotując w garnkach wykonanych ze stali chromowo-niklowej 18/10 powinniśmy używać soli dopiero przy zagotowaniu wody- ograniczy to występowanie plam wewnątrz garnków.