Akcesoria kuchenne

Produkty 1-12 z 218

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 218

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Akcesoria kuchenne.

Fiskars, Gerlach i wiele innych.

Od naczyń wykorszystywanych codziennie, do tych, które używane są jedynie do przygotowania wyjątkowych potraw, posiadamy w ofercie akcesoria kuchenne, które ułatwią gotowanie i wpasują się w styl każdej kuchni. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki asortyment akcesoriów kuchennych, nowinek technicznych czy nietypowych przyrządów, ułatwiających procesy gotowania, pieczenia czy smażenia.

Ociekacze do naczyń i sztućców, miarki spożywcze i łyżki, szpatułki, wałki, formy i maty do ciasta i deski do krojenia to tylko niektóre z ciekawych elementów wyposażenia kuchni. Bogaty wybór pozwoli każdemu wybrać coś spełniającego jego oczekiwania. Posiadamy w ofercie akcesoria nietypowe, takie jak separator białka od żółtka, obieraczka do szparagów czy drylowimica do jabłek. Znajdą Państwo u nas również przedmioty bardziej klasyczne, takie jak komplety przyborów kuchennych, ociekacze do naczyń lub pojemniki na żywność.

Przybory kuchenne

Oferujemy różnorodne przybory kuchenne z najbardziej znanych marek, takich jak: Simax, Fiskars, Luminarc, Curver, Gerlach, Vialli Design. Posiadamy nylonowe i drewniane łopatki, które nie zarysują powierzchni powlekanych (nonstick). Posiadamy również łyżeczki ze stali nierdzewnej, wałki i inne produkty kuchenne dla tych, którzy preferują akcesoria metalowe.

Przybory i gadżety kuchenne

Wyspecjalizowane gadżety kuchenne i akcesoria znacznie redukują czas przygotowania posiłków. Obieraki Fiskars, durszlaki i chlebaki to tylko niektóre z praktycznych elementów kuchennych przydatnych przy szykowaniu różnych potraw. Posiadamy również narzędzia kuchenne do gotowania jaj, noże do cięcia pizzy, sitka czy durszlaki.

Miski

Posiadamy zestawy misek do mieszania składników potraw. Dostępne są w wielu rozmiarach, w zależności od potrzeby można dopasować je do każdej kuchni. Oferujemy wybór misek ze stali nierdzewnej lub szkła.

Deski do krojenia

Posiadamy deski do krojenia zrobione z różnych materiałów, w różnych rozmiarach oraz cechujące się zróżnicowanym wzornictwem. Materiały, z których produkowane deski z naszej oferty, są bardziej przyjazne dla noży i nie tępią ostrza. Niektóre z naszych desek do krojenia posiadają w zestawie specjalne nakładki do krojenia.

Suszarki – ociekacze do naczyń i sztućców.

Suszarki kuchenne do naczyń i ociekacze do sztućców często są obowiązkowym elementem wyposażenia kuchennego blatu. Posiadamy w asortymencie różnorodne suszarki, dekoracyjne i funkcjonalne. Piętrowe oraz jednopoziomowe. 

Umyj, wypłucz i wysusz sałatę, truskawki, jagody i inne owoce lub warzywa z wykorszystaniem naszych wirówek, sit i suszarek do warzyw. Dzięki indywidualnym elementom oraz zestawom do wyboru posiadamy szeroki zakres produktów.

Przeglądaj całą kolekcję przedmiotów kuchennych, w tym naczynia, miski do mieszania, deski do krojenia, pojemniki służące do przechowywania żywności, suszaki i wiele innych. Zapraszamy do zakupu naszych narzędzi kuchennych i akcesoriów.

Back to Top