Darmowa dostawa

Dobre szybkowary ze stali nierdzewnej

Dobre szybkowary ze stali nierdzewnej

15 produkt(ów)

15 produkt(ów)

Szybkowary ze stali nierdzewnej

Znane marki szybkowarów Gerlach, SSW, Berghoff, Gorgel Turcja

Zastanawiasz się dlaczego warto gotować w szybkowarze? Najważniejsze jest skrócenie czasu gotowania nawet o 60%, to wszystko dzięki parze i wysokiemu ciśnieniu. Przygotowane potrawy w  szybkowarze zachwoują smak i aromat, czego niestety nie możemy uzyskać w tradycyjnych garnkach. Warto zwrócić uwagę, że podczas gotowania oszczędzamy bardzo dużo energii.

Osobną rodzinę garnków stanowią szybkowary tzn garnki w których gotujemy pod ciśnieniem. Sprawia to iż czas przygotowania potraw znacznie się skraca. Szybkowary dostępne w naszym sklepie są w pełni bezpieczne posiadają zabezpieczenie pozwalające na szybkie obniżenie ciśnienia w szybkowarze.

Zalety gotowania w szybkowarach

Szukasz sposobu na szybkie i zdrowe przygotowanie posiłku? Rozwiązaniem jest szybkowar ciśnieniowy- dobry sposób na Twoje gotowanie!

Z szybkowarem przygotujesz pełnowartościowy posiłek w kwadrans! Dzięki zwiększonemu ciśnieniu, temperatura w szybkowarze znacznie podnosi się, co oznacza, że posiłki gotują się dużo szybciej, a co za tym idzie w potrawach pozostaje więcej wartościowych substancji.

Szybkowar spełnia wiele zadań- służy często do smażenia, duszenia i gotowania, a co najważniejsze pozwala w szybki sposób przygotować potrawy, które w innych naczyniach trwa o wiele dłuższej obróbki.

Dzięki krótkiemu czasowi przygotowania w daniach pozostaje bardzo dużo składników odżywczych i witamin, a potrawy zachowują swój smak i kolor.

Zalety korzystania z szybkowarów to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Mimo, że cena samego urządzenia wydaje się względnie wysoka, koszty jego zakupu widocznie zwracają się w rachunkach za prąd lub gaz.