Szybkowary

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Szybkowary ze stali nierdzewnej

Znane marki szybkowarów Gerlach, SSW, Berghoff, Gorgel Turcja

Zastanawiasz się dlaczego warto gotować w szybkowarze? Najważniejsze jest skrócenie czasu gotowania nawet o 60%, to wszystko dzięki parze i wysokiemu ciśnieniu. Przygotowane potrawy w  szybkowarze zachwoują smak i aromat, czego niestety nie możemy uzyskać w tradycyjnych garnkach. Warto zwrócić uwagę, że podczas gotowania oszczędzamy bardzo dużo energii.

Osobną rodzinę garnków stanowią szybkowary tzn garnki w których gotujemy pod ciśnieniem. Sprawia to iż czas przygotowania potraw znacznie się skraca. Szybkowary dostępne w naszym sklepie są w pełni bezpieczne posiadają zabezpieczenie pozwalające na szybkie obniżenie ciśnienia w szybkowarze.

Zalety gotowania w szybkowarach

Szukasz sposobu na szybkie i zdrowe przygotowanie posiłku? Rozwiązaniem jest szybkowar ciśnieniowy- dobry sposób na Twoje gotowanie!

Z szybkowarem przygotujesz pełnowartościowy posiłek w kwadrans! Dzięki zwiększonemu ciśnieniu, temperatura w szybkowarze znacznie podnosi się, co oznacza, że posiłki gotują się dużo szybciej, a co za tym idzie w potrawach pozostaje więcej wartościowych substancji.

Szybkowar spełnia wiele zadań- służy często do smażenia, duszenia i gotowania, a co najważniejsze pozwala w szybki sposób przygotować potrawy, które w innych naczyniach trwa o wiele dłuższej obróbki.

Dzięki krótkiemu czasowi przygotowania w daniach pozostaje bardzo dużo składników odżywczych i witamin, a potrawy zachowują swój smak i kolor.

Zalety korzystania z szybkowarów to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Mimo, że cena samego urządzenia wydaje się względnie wysoka, koszty jego zakupu widocznie zwracają się w rachunkach za prąd lub gaz.

Back to Top