Dzbanki do napojów

Produkty 1-12 z 15

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 15

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Szklane dzbanki i imbryki do serwowania ciepłych oraz zimnych napojów.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór wszelkiego rodzaju szkła służącego do podawania napojów. Dzbanki, imbryki i karafki o różnych kształtach wyjątkowo prezentują się na stole oraz można dopasować je do posiadanych kieliszków by tworzyły razem ozdobny zestaw. Taki komplet znacznie urozmaici wizualnie naszą kuchnię, salon lub jadalnię. Dzbanki oraz karafki z naszej oferty komponują się z zestawami kieliszków lub szklanek. Odpowiednio dobrany zestaw jest także świetnym materiałem na prezent.

Dzbanki, imbryki oraz karafki z naszej oferty wykonane są nie tylko ze szkła. Posiadamy także produkty z porcelany, stali nierdzewnej czy żeliwa. Pełnić mogą one uniwersalne role, do przechowywania zarówno soku, wody czy alkoholi. Określone naczynia posiadają różne zastosowanie. Przykładowo marka Simax tworzy produkty odporne na różne temperatury, dzbanki z zaparzaczami, zarówno szklanymi jak i metalowymi. W naszej ofercie znaleźć można także karafki grawitacyjne, ze szklanym lub naturalnym korkiem. 

W naszym sklepie znaleźć można dzbanki, imbryki i karafki popularnych marek, takich jak Luminarc, Krosno, Simax, Bohemia czy Lubiana. Produkty tych marek cechują się wysoką jakością, starannością wykonania oraz wysoką przejrzystością szkła. Naczynia te sprawdzą się zarówno w lokalu gastronomicznym jak i w domowej jadalni. Uniwersalne kształty, klasyczne wzory oraz wysoka jakość wykonania czynią je praktycznymi dodatkami do zastawy stołowej. Porcelana marki Lubiana sprawdzi się świetnie we wnętrzach o wystroju klasycznym. Dzbanki, imbryki oraz karafki Simax uświetnią wnętrze nowoczesne natomiast Luminarc i Arcoroc sprawdzą się we wnętrzach tradycyjnych. Karafki i dzbanki marki Bohemia to wyjątkowe, kryształowe dzieła, które sprawdzą się na oficjalnych przyjęciach lub spotkaniach. Wspaniale uzupełnią także kolekcję klasycznego szkła. 

Dzbanki Luminarc cechują się dużą praktycznością i idealnie nadają się do sal bankietowych czy dużych lokali gastronomicznych. Dzbanek Luminarc Quadro to przykładowo specjalna konstrukcja przystosowana do przechowywania zimnych napojów w szufladzie lodówki. Te same cechy posiadają dzbanki i karafki firmy Arcoroc. 

Każdy z pewnością znajdzie odpowiadający mu produkt z naszej, szerokiej oferty dzbanków, karafek oraz imbryków. 

Kup dzbanek i karafkę, która pasuje do twoich kieliszków. W naszym sklepie znajdziesz dzbanki popularnych marek takich jak Luminarc i Simax, Bohemia czy Lubiana. Wiele dzbanów doskonale nadaje się zarówno jako dzbanki na sok i wodę. Dzbanek do lodówki Luminarc Quadro jest z kolei zaprojektowana specjalnie do zimnych napojów i przechowywania w szufladzie lodówki.

Od szklanych dzbanków do porcelanowych imbryków, idealnie nadają się do serwowania szeregu napojów od dobrego wina po domowej lemoniady i lodowato zimną wodę czy nawet gorącą herbatę.

Woda, wino, lemoniada, poncz, sok owocowy ... niezależnie od rodzaju napoju, mamy dzbanki i karafki, których potrzebujesz! Nasze porcelanowe dzbanki i karafki Lubiana są dostępne w wielu stylach i kształtach.

Back to Top