Salaterki duże

Produkty 1-12 z 104

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 104

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Salaterki i miski Luminarc Lubiana

Salaterki, miski do serwowania

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz, podajesz czy składujesz, zestaw naczyń szklanych jest koniecznością w każdej kuchni. Szerokie podstawy i grubości misek ułatwiają mieszanie nawet grubych składników, a przezroczyste szkło pokazuje, kiedy składniki są w całości połączone. Elegancko serwuj wszystko od sałatek i makaronu po desery w dużej salaterce.

Miski do codziennych posiłków

Nawet jeśli masz regularny posiłek w domu, nadal potrzebujesz misek w każdym rozmiarze. Jeśli szukasz najlepszej miski do serwowania sałatki, szukaj hartowanej salaterki Luminarc. Szklane miski wykonane są z wytrzymałego szkła, które będzie mocnym punktem na każdym stole.

Podczas okazji specjalnych. Podczas gdy masz półmiski do serwowania dań głównych, potrzebujesz jeszcze salaterki i miski do sałatek, przystawek czy makaronów. Jeśli serwujesz obiad na specjalne okazje lub na wakacje, rozważyć użycie misek Luminarc, takich jak Restaurant czy Authentic, które są idealne dla odświętnego stołu.

Aby dopasować swój wystrój. Niezależnie od tego, czy starasz się dopasować do obiadów oficjalnych czy drobnych posiłków,  miski do serwowania są wykonane z różnych materiałów, w tym szklane i porcelanowe salaterki. W zależności od stylu możesz wybrać miski jednokolorowe lub ze specjalnym wzorem.

Jeśli potrzebujesz innej miski służącej w kuchni, upewnij się, że zobaczysz inne kategorie w Adacor.

Back to Top