Katalogi producentów

Adacor HoReCa - hurtowa oferta produktów na zamówienie.

Posiadamy szeroką ofertę produktów pod zamówienie, które można znaleźć w katalogach producentów, gotowych do pobrania z naszej strony. Bogaty asortyment naczyń porcelanowych, kubki, talerze, miski znanych marek. Ariene, Churchill czy Ambition to gwarancja jakości. Porcelana Ariene jest uznawana za najbielszą na rynku. Churchill cechuje się wyjątkową wytrzymałością, posiada również gwarancję producenta na wyszczerbienia. Ambition stanowi ciekawe połączenie ceny i jakości.

Wyjątkowe wyposażenie bufetu tworzy marka APS. Melamina, drewno, tworzywa sztuczne. Miski, tacki, podkładki, miseczki czy stojaki, wszystko co jest niezbędne do pełnego wyposażenia szwedzkiego stołu czy bufetu. Marka Krosno oferuje nam wyjątkowe szkło do każdego rodzaju napojów. Szklanki do wody czy soku, pokale do każdego rodzaju piwa, czy kieliszki do szampana lub wina. Wiele atrakcyjnych wzorów oraz wysoka jakość to cechy charakterystyczne polskiej marki Krosno.

Akcesoria kuchenne oraz noże marki Fiskars są z pewnością znane wszystkim fanom gotowania i nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Wysoka jakość oraz charakterystyczne pomarańczowe wykończenie to znak charakterystyczny marki. Szkło żaroodporne Simax to efekt pracy czeskich naukowców, którym udało się wyprodukować szkło będące optymalnym połączeniem jakości oraz odporności na temperaturę. Nawet najcieńsze kubki są w stanie wytrzymać od -40 do +300 stopni.

Wszystkie produkty, które znaleźć można w katalogach na naszej stronie dostępne są na zamówienie. Zamówienia należy składać drogą mailową lub telefoniczną.

Back to Top